French Last Dance: shox tworzy nową drużynę CS:GO z myślą o Paris Major


Gdy BLAST Paris Major 2023 zbliża się do końca, organizacje i zespoły przygotowują się do zaprezentowania swoich talentów na jednej z największych scen, na jakich kiedykolwiek występowały. A przed paryskim hitem, podobnie jak w przypadku projektu „Brazylijski ostatni taniec”, zespół o tematyce francuskiej wydaje się być na dobrej drodze.

Richard „shox” Papillon ogłosił zamiar stworzenia nowego francuskiego składu z zamiarem przedostania się na dużą scenę w Paryżu jeszcze w tym roku.

Przez cały czas krążyły plotki o ponownym połączeniu niektórych czołowych graczy z Francji Kontratak historii, a to może być jej pierwszy krok. „Zdecydowałem się stworzyć własny projekt… którego głównym celem jest zdobycie kwalifikacji w Paryżu” — powiedział.

Shox jest jednym z najbardziej utytułowanych francuskich piłkarzy Kontratak historia. 30-latek ma na swoim koncie kilka miejsc w pierwszej dwudziestce w rankingach HLTV, majora na swoim koncie i zbiór znanych drużyn, które miały go w swoich wyjściowych składach w takim czy innym momencie.

Shox grał z najlepszymi graczami, takimi jak Kenny „KennyS” Schrub i Mathieu „ZywOo” Herbaut, i zdobywał trofea w prawie każdej drużynie, której był częścią.

Shox przeszedł do Team Liquid w grudniu 2021 roku i nie udało mu się wywrzeć wpływu na skład, co ostatecznie doprowadziło francuskiego gracza do międzynarodowego składu Apeks z Martinem „STYKO” Styk i Joakimem „jkaem” Myrbostadem. Po trzech miesiącach pracy w organizacji Shoxowi pozwolono zbadać inne opcje ze względu na „różnicę w wizji”.

Teraz, gdy Shox tworzy własny projekt, może być większa szansa dla 30-latka na grę CS:GO w stylu, w który wierzy.

W tym momencie shox zdecydował się zachować tajemnicę. Jeśli chodzi o skład, shox stwierdził: „Nie powiem ci więcej, umówię cię na spotkanie jutro o 21:00 w moim strumieniu”.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/french-last-dance-shox-is-putting-together-a-new-csgo-team-with-eyes-on-the-paris-major