Freakazoid wyprowadzony z równowagi w CS2 przez irytujący błąd

Problemy z bugami w grze Counter-Strike 2

Grający w Counter-Strike 2 z pewnością spotkali się z irytującymi bugami, ale pewien graczy, Freakazoid, był tak zirytowany, że opuścił swój pokój w gniewie. Podczas streamu na Twitchu 9 lipca obecny gracz Mythic starał się odrobić straty po stronie CT na mapie Nuke, gdzie znalazł się w dwuosobowej sytuacji. Spodziewając się, że przeciwnicy znajdują się na bombsite A, próbował skoczyć na heaven od zewnątrz, ale irytujący bug go zatrzymał, co skutkowało wybuchem wściekłości przez profesjonalnego gracza Counter-Strike 2, który ostatecznie wściekł się i wyszedł z pokoju. „Kur*a, głupia gra,” przeklinał Freakazoid, próbując dostać się na heaven na Nuke, ale bug uniemożliwił mu skok. W rezultacie poszedł inną drogą, wchodząc na bombsite A przez Main. Niestety dla Freakazoida, jego wrogowie już go przewidzieli i szybko go wyeliminowali, sprawiając, że gracz Mythic uderzył pięścią w biurko i opuścił pokój.

Na szczęście jego kolega zespołowy zdobył rundę w dwuosobowej sytuacji i dał drużynie kolejną szansę na odrobienie strat. Niestety to nie wystarczyło, ponieważ drużyna CT przegrała kolejną rundę, a Freakazoid natychmiast zakończył stream.

Problemy z bugami w Counter-Strike 2

Niestety, problemy z bugami są częstym zjawiskiem w Counter-Strike 2. Gracze zgłaszają liczne problemy z grą, w tym oszustwami, sytuacjami uniemożliwiającymi grę, jak w przypadku Freakazoida, problemami z wydajnością, błędnymi mapami i innymi. Każdy tytuł wieloosobowy jest narażony na problemy z bugami w pewnym stopniu, a biorąc pod uwagę, że Counter-Strike 2 to gra ledwie roczna, nie dziwi, że boryka się z podobnymi problemami. Niestety, to, co martwi, to fakt, że Valve zdaje się niewiele robić w tej kwestii, rzadko wydając aktualizacje lub poprawki, które rozwiązałyby obecne problemy. Ostatnia duża aktualizacja miała miejsce pod koniec czerwca i głównie wprowadziła mapy społeczności dla konkretnych trybów.

Źródło : www.bing.com