Freakazoid wściekły po frustrującym bugu w meczu CS2

Pogoda była ponury dzień, z powodu programu Counter-Strike 2

Wszyscy doświadczyliśmy porażki w grze Counter-Strike 2 z powodu irytującego błędu, ale Freakazoid był tak sfrustrowany tym błędem, że w gniewie opuścił swoje pomieszczenie. W transmisji na Twitchu 9 lipca obecny zawodnik Mythic starał się jak najlepiej wrócić do gry po stronie CT na Nuke, gdzie znalazł się w sytuacji dwóch na dwóch. Przewidując, że wrogowie są na bombsite A, próbował skoczyć na niebo z zewnątrz, ale irytujący błąd go zatrzymał, co doprowadziło do tyrady przez profesjonalnego gracza CS2, zanim ostatecznie w gniewie opuścił pokój. „Pieprzony głupi g***wniany ass game, człowieku,” przeklinał Freakazoid, próbując dostać się na niebo na Nuke, ale błąd uniemożliwił mu skok. W rezultacie poszedł drogą przez Main, wchodząc na bombsite A. Niestety dla Freakazoida, jego wrogowie już go przewidzieli i szybko go wyeliminowali, co sprawiło, że zawodnik Mythic uderzył pięścią w biurko i opuścił pokój.

Szczęśliwie dla niego, jego kolega zespołowy zdobył rundę w sytuacji jednego na dwa i dał drużynie kolejną szansę na odrobienie strat. Niestety jednak CTs przegrali kolejną rundę, a Freakazoid natychmiast zakończył transmisję po tym incydencie.

Wielowierszowy błąd w CS2

Niestety błędy są powszechną cechą CS2 w dzisiejszych czasach. Gracze zgłaszają liczne problemy z grą, w tym oszustwami, zdarzeniami psującymi rozgrywkę, takimi jak sytuacja Freakazoida, problemami wydajnościowymi, błędnymi mapami i wiele więcej. Każdy tytuł wieloosobowy ma tendencję do borykania się z błędami w pewnym stopniu, a mając na uwadze, że CS2 to ledwie rok gry, nie jest zaskakujące, że boryka się z podobnymi problemami. Jednakże to, co niepokoi, to fakt, że Valve zdaje się niewiele robić w tej kwestii, rzadko wydając aktualizacje lub poprawki które naprawiłyby obecne problemy. Ostatnia główna aktualizacja miała miejsce pod koniec czerwca i głównie dotyczyła map społeczności dla konkretnych trybów.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Kiedy dokonujesz zakupu przez linki na naszej stronie, możemy zarabiać niewielką prowizję za pośrednictwem programu partnerskiego. Dowiedz się więcej o naszej polityce partnerskiej.

Źródło : www.bing.com