Fragadelphia nawiedza dwie grupy zła, a świat CS:GO jest zaniepokojony konfliktem interesów


Evil Geniuses ogłosiło, że wyśle ​​wiele składów Counter-Strike’a do Stanów Zjednoczonych Ameryki. W tweecie z 5 września, kierownik zespołu poinformował, że dawne drużyny Party Astronauts i Carpe Diem wezmą udział w wydarzeniu o wartości 100 000 $ i obie reprezentują NA org.

Post wywołał falę tweetów, a wielu fanów CS:GO zwróciło uwagę na potencjalny konflikt interesów, który może wywołać sytuacja Evil Geniuses.

Żadnych osób z listy University/EG, ale jak mieć dwie lub trzy drużyny w jednym wydarzeniu, to jest dozwolone? Jeśli zmierzą się ze sobą, będzie to najlepszy konflikt. Jeśli wszyscy będą krzyczeć, będą mogli odebrać 60% wygranych nagród.

Daniel Kogan (@sprayxds) 4 września 2022

Niedługo potem do chóru dołączył Daniel sprayxdCS Kogan (trener ATK). To pokazało, że organizacja wygra 60 000 $, jeśli obie drużyny odniosą sukces w całym turnieju i jeśli ostracyzm z grupy podejmie wyzwanie.

Muenster, główny trener Evil Geniuses, odpowiedział na tweeta, broniąc decyzji organizatorów turnieju o umożliwieniu im utrzymania dwóch drużyn w turnieju.

Trener CSGO zapewnił fanów, że praktycznie nie ma szans na jakąkolwiek faulę między zespołami.

Dodał również, że między zespołami a działaczami jest dużo rozmów.

Frag to jedno z tych wydarzeń, w które wszyscy lubimy grać. Obszernie dyskutowaliśmy z OT, więc czym powinienem być zdenerwowany. Zapewniam ciebie i każdego, kto jest tym zdenerwowany, że nie ma absolutnie żadnej szansy na faul. Wszyscy szukamy miłego czasu.

EG muenster (@muensterGG) 5 września 2022 r.

Kogan odmówił pukania do Muenstera, argumentując, że konflikt interesów jest nadal obecny, ale zaznaczył, że nadal nie wyjaśnia niczego tak jasnego, jak to robi oficjalnym organizatorom turnieju, aby na to pozwolić.

Ogłoszenie turniejów wielodrużynowych wywołało oburzenie ze strony innych ludzi z obszaru CS:GO i innych ludzi, a były kontratakujący, Michael Swisher Schmid, profesjonalny gracz ATK, popełnił błąd, mówiąc, że całkowicie się nie zgodził tym ruchem.

Chociaż słowa muenstera są znane historycznie, taka historia nie jest tak powszechna na scenie Counter-Strike’a.

Od kilku lat toczą się dyskusje na temat uczciwości konkurencyjnej Akademii i innych stowarzyszeń.

ESL, kiedyś w przeszłości, rozwiązało ten problem, zakazując akademickim drużynom kontr-siłowym brania udziału w turniejach razem z ich odpowiednikami spoza akademii.

Zdjęcie za pośrednictwem ELEAGUE.

W 2018 roku były brazylijski skład SK wywołał kontrowersje, gdy wziął udział w turnieju z inną brazylijską drużyną, NTC. Obie drużyny miały możliwość zmiany gracza, co bardzo wzbudzało w społeczności. Akademia mogła uczestniczyć, ale reguła zespołu akademii była przyzwyczajona do jego procesu decyzyjnego.

Dwie drużyny North American Evil Geniuses są znacznie bardziej doświadczone niż kaliber drużyn, które będą obecne na wydarzeniu.

Od czasu publikacji tego raportu urzędnicy Fragadelphii nie zmienili swojego stanowiska w tej sprawie.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/05/two-group-of-evils-are-attending-fragadelphia-and-the-cs-go-world-is-concerned-about-a-conflict-of-interests/