Frag Fest powraca dla kampusowej społeczności ESports


Przez Darrena Loo, 1 listopada 2022

Zespół Bronco ESports Cala Poly Pomony zorganizował jesienny Frag Fest 21 października w College of Business Administration, zapraszając społeczność graczy na wieczór pełen zabawy, napoi energetycznych i pizzy.

Darmowe wydarzenie przyciągnęło wielu graczy do rywalizacji i kibiców, którzy ich dopingowali. Sale wykładowe i klasy w budynkach biznesowych stały się pokojami gier, oświetlonymi monitorami i komputerami, przy czym w każdym pokoju grano w inną grę.

Podczas jesiennego Frag Fest rozegrano wiele różnych gier, w tym Valorant, Apex Legends, Rocket League, Super Smash Bros., Counter-Strike: Global Offensive i kilka innych tytułów.

Frag Fest było możliwe dzięki wielu sponsorom Bronco ESports, takim jak Red Bull, Seasonic i inni.

Oto kilka momentów z wydarzenia:

Super Smash Bros. Ultimate, w którą grało dwóch uczestników, była tylko jedną z wielu gier walki dostępnych dla uczestników.

Dla bardziej klasycznych, kombinowanych przycisków, Tekken 7 był również dostępny do grania przez całą noc.

Wiceprezes Bronco Esports Jason Kison ogłosił zwycięzców loterii dla nagród dla uczestników w ramach wydarzeń wieczoru.

Fani strzelanek pierwszoosobowych mieli wiele opcji, jedną z nich był Valorant, wśród wielu innych.

Fani klasycznych i retro gier oddawali się starszym tytułom, takim jak Super Smash Bros. Melee, a także wielu innym grom.

Obrazy zebrane przez Darrena LooŹródło : https://thepolypost.com/sports/2022/11/01/frag-fest-returns-for-campus-esports-community/