Fortnite Back Bling wnosi trochę CS:GO do gry Battle Royale


Epic Games jest znane z tworzenia wspaniałomyślnego metaświata Fortnite, który jest przeznaczony dla wszystkich graczy, zaskakując fanów współpracą i wydarzeniami, które sprawiają, że gra Battle Royale jest o wiele przyjemniejsza. Odnosi się to również do jednego z najnowszych elementów kosmetycznych, które wprowadzają do gry trochę emocji.

Przed nadchodzącym FNCS Invitational 2022 w Raleigh w Północnej Karolinie wyciekły Twitch na wydarzenie konkurencyjne. Ponieważ seria mistrzów powraca do trybu offline po długiej przerwie, Epic Games oferuje widzom jedne z najlepszych kosmetyków, gdy dołączają, aby oglądać rywalizację swoich ulubionych profesjonalistów.

Jednym z wycieków FNCS jest Back Bling z nożem motylkowym Fortnite w biało-fioletowej kolorystyce. Po obejrzeniu wycieku kosmetyku wielu użytkowników Twittera zwróciło uwagę na jego podobieństwo do jednego z noży motylkowych z popularnej gry FPS CS:GO.

Fortnite wprowadza trochę CS: GO do Battle Royale (Obraz za pośrednictwem FN i CSGO / Facebook)
Fortnite wprowadza trochę CS: GO do Battle Royale (Obraz za pośrednictwem FN i CSGO / Facebook)

Kosmetyk w stylu Fortnite CS: GO wyciekł przed FNCS

Epic Games przywraca swój największy turniej w trybie fizycznym. Podczas dwudniowego wydarzenia twórcy udostępnią również nagrody kosmetyczne na wybranych kanałach Twitcha. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń FNCS, gracze będą musieli po prostu oglądać transmisję na żywo na tych kanałach przez wymagany czas, aby zdobyć dropy Twitch.

Popularny przeciek ShiinaBR niedawno udostępnił niektóre z wycieków FNCS, w tym skórkę o tematyce FNCS i Back Bling. Oba przedmioty zostały oznaczone jako jedne z najlepszych kosmetyków w grze. Back Bling wyróżnia się jednak ciekawym designem.

Ten zestaw FNCS to właściwie W tym razem Będę nosić tego motyla 24/7 https://t.co/yuRKiqwxPG

Fortnite wydało w przeszłości kilka Butterfly Knife Back Blings. Jednak ostatnio wyciekły element FNCS wnosi trochę CS: GO do gry Battle Royale. Kolorystykę Back Blinga i jego konstrukcję można łatwo pomylić z nożem motylkowym rodem z popularnej gry FPS.

Wyciekły krople FNCS Twitch (Obraz za pośrednictwem ShiinaBR/Twitter)
Wyciekły krople FNCS Twitch (Obraz za pośrednictwem ShiinaBR/Twitter)

Oprócz noża, Shiina ujawnił również dwie skórki FNCS, które zostaną udostępnione w grze, obie mają podobną kolorystykę i wyróżniają się na tle pozostałych strojów dostępnych w grze.


Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącej serii Fortnite Champion

Po dwóch długich latach Epic Games w końcu przywraca FNCS do całej świetności, gdy największy konkurencyjny turniej gry Battle Royale powraca do graczy i fanów. Wydarzenie odbędzie się 12 i 13 listopada w Raleigh Convention Center w Północnej Karolinie w USA. Kwalifikacje do wydarzenia z zaproszeniem już się odbyły, a gwiazdorski skład zawodowców jest gotowy do rozgrywek.

Tym razem zaproszenie FNCS Duos ma łączną pulę nagród w wysokości 1 000 000 $. W wydarzeniu wezmą udział między innymi ulubieni przez fanów profesjonaliści, tacy jak Bugha, Mero, Epikwhale, Hen i Queasy. Ci, którzy nie mogą oglądać wydarzenia na żywo w miejscu, mogą dołączyć za pośrednictwem oficjalnych kanałów Fortnite na Twitchu i zdobyć ekscytujące darmowe nagrody.

Edytowane przez Dinesha Renthlei


Źródło : https://www.sportskeeda.com/fortnite/fortnite-back-bling-brings-bit-cs-go-battle-royale-game