Fnx zrezygnował z Imperialnego składu, zmienia swój umysł, wzmacniając zaangażowanie zespołu organizacyjnego i tworzenie treści


Weteran Counter-Strike’a Lincoln fnx Lau zrezygnował ze składu startowego Imperial i oficjalnie przyjął tytuł trenera i streamera drużyny brazylijskiej.

Imperial napisał na Twitterze, że fnx nie jest już w pięcioosobowym składzie jako gracz. Zamiast tego wniesie swoje wieloletnie doświadczenie i irytującą uciążliwość do roli trenera drużyn przed następnym majorem.

Czas człowiek i jeden mówi, sto, yoro, więc yoro no página yo mórcósso. Yoróczo o naoma air córcó o, o „Anunciars” e nebra olte nebra, Ipa, o emso, t

Imperial Sportsbet.io (@imperialesports) 21 sierpnia 2022

Fnx ogłosiło rozpoczęcie regionalnego kursu rankingowego, w którym drużyny Imperial były w stanie prowadzić od 4 do 9 w głównych rankingach regionalnych Stanów Zjednoczonych Stanów Zjednoczonych. Mamy nadzieję, że zespół może przejść do głównego Rio 2022 i poprowadzić zespół przed snem. Piekło zastąpi byłego trenera Imperium, Luisa, rozjemcę Tadeu, który miał opuścić drużynę na początku tego miesiąca.

Nowy trener Imperial przez lata spędził trochę czasu na kontratakach, bez przerw od lat.

Teraz weteran brazylijskiej gwiazdy w końcu postanowił odwiesić kapelusz.

Nigdy tego nie robiłem w ostatnim semestrze, dopóki nie zdaliśmy sobie sprawy, że jest niezależnym obywatelem. Nie wiem, czy przegapię grę, ale jeśli tak się stanie, zmienię decyzję i ponownie wymyślę siebie, powiedział fnx w poście na Twitterze Imperials.

Wiadomość pojawia się po tym, jak doniesiono, że Marcelo chelo Cespedes dołączy do drużyny południowoamerykańskiej pod koniec lipca.

Po wojnie zastępca Fnxs zgodził się na kupno za 200 000 $, aby zabezpieczyć go przed IPO.

Obraz przez BGL

Dwukrotny główny zwycięzca dołączył do projektu Last Dance w styczniu tego roku, ponownie spotykając się z większością swoich zdobywców trofeów z drużyny i zaskakujących fanów podczas niedawnego wydarzenia PGL Antwerp Major 2022, grając pod szyldem Imperium i odzyskując kilka poważnych skalpów po drodze.

Drużyna Imperial zajęła 9-11 miejsce w konkursie w Antwerpii, imponując fanom i analitykom, mimo że przez kilka lat była częścią innego zespołu. Jednak to, co wszyscy mieliśmy, wydawało się niesamowitym osiągnięciem w niezliczonej panoramie CS: GO.

Spójrz z PGL.

Ten ruch wynika również z wielu rozczarowujących występów fnx i drużyny CS: GO. Nie udało im się utrzymać formy i wygrali tylko dwa z 13 meczów razem.

Fnx zaczął dołączać do niesławnego składu Luminosity CS:GO z brazylijskimi nazwiskami, takimi jak Gabriel FalleN Toledo i Marcelo coldzera David pod koniec 2015 roku.

Później dołączył do SK Gaming, gdzie przez kilka krótkich miesięcy drużyna kontynuowała swoją dominującą passę. Od tego czasu fnx grał w kilku brazylijskich drużynach niższego szczebla i rozwija talenty.

Pomimo kilku doniesień w raporcie Counter-Strike’a, że ​​chelo zastąpił fnx, nie było żadnych oficjalnych komunikatów. Mam nadzieję, że wkrótce uda się odkryć pewne rzeczy.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/21/fnx-stepped-down-from-imperial-roster-is-transforming-its-mind-in-empowering-the-org-team-entailment-and-content-creation/