Fnatic dodaje roeJ i nicoodoz do swojej listy CS:GO


Nico „nicodoz” Tamjid i Fredrik „roeJ” Jørgensen dołączyli do zespołu Counter-Strike: Global Offensive Fnatic, organizacji ogłoszony w piątek. Ruch ten pojawia się w okresie odbudowy dla Fnatic, które nie wystawiało ustalonego składu od marca 2022 roku.

Nicoodoz to wschodzący talent w roli AWPing. RoeJ ma dłuższą kadencję w CS:GO na wysokim poziomie, grając jako strzelec w głównie duńskich składach.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy tych graczy, ponieważ kontynuujemy rozbudowę Fnatic Counter-Strike, cofając ją na inny poziom” – powiedział Patrik Sattermon, dyrektor ds. gier Fnatic w zapowiedzi.

Nicoodoz i roeJ przenoszą się do Fnatic z Copenhagen Flames. The Flames są teraz bez dwóch kluczowych elementów w składzie, które przeciwstawiały się przeciwnościom zarówno w PGL Major Stockholm 2021, jak i PGL Major Antwerp 2022. W tym ostatnim wydarzeniu Flames dotarły do ​​play-offów, pokonując znacznie większe i bardziej ugruntowane organizacje dla miejsce.

Od zakończenia PGL Major Stockholm, Copenhagen Flames szukało możliwości przeniesienia swojego składu do większej organizacji, która byłaby w stanie płacić graczom konkurencyjne wynagrodzenie. Zespół miał nadzieję, że zostanie razem, ale ostatecznie tak się nie stało.

Fnatic niedawno przeniósł na ławkę Alexandra „ALEX” McMeekina i Valentina „poizon” Vasilev, robiąc miejsce dla nowych członków zespołu. Organizacja z siedzibą w Wielkiej Brytanii kontynuuje międzynarodowy skład, w przeszłości znana była z prowadzenia pełnego składu szwedzkiego. Podczas gdy roeJ i nicoodoz grali w przeszłości głównie dla wszystkich duńskich składów, obaj gracze biegle posługują się językiem angielskim.

Fnatic utrzymuje Williama „mezii” Merrimana (który prawdopodobnie przejmuje rolę lidera w grze) i legendę Counter-Strike Freddy’ego „KRIMZ” Johanssona jako trzon swojego składu.

„Budujemy wokół mezii i KRIMZ” — powiedział Sattermon. „Naprawdę podekscytowany tymi dwoma elementami konstrukcyjnymi i odkąd wkroczyliśmy na rynek budowania nowego zespołu”.

Jak dotąd zespół nie ogłosił ostatecznego członka swojego składu.

„Jeśli chodzi o piątego członka, wciąż jesteśmy na ostatnim etapie prób” – powiedział Sattermon. „Tymczasem, [we’re] bacznie obserwując również rynek transferowy.”

Fnatic wkrótce weźmie udział w mistrzostwach Pinnacle Cup 2022, które odbędą się w dniach 8-11 czerwca w Lund w Szwecji. Dla zespołu, który ma długą historię w szwedzkim Counter-Strike, wydarzenie może być złowieszczym debiutem dla nowego składu.

Obecny skład Fnatic przedstawia się następująco:

  • Freddy „KRIMZ” Johansson
  • William „mezii” Merriman
  • Nico „nicoodoz” Tamjid
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen





Źródło : https://upcomer.com/fnatic-add-roej-and-nicoodoz-to-their-csgo-roster