FIFA 23 to najbardziej dochodowa gra Steama w Brazylii; zobacz TOP 10 tygodnia


PUBG Battlegrounds zajęło drugie miejsce w Brazylii i przewodziło sprzedaży na całym świecie

TO Parowy opublikowała dziś listę najbardziej dochodowych produktów na swojej platformie w ostatnim tygodniu. Gra FIFA 23 ponownie pojawił się na pierwszym miejscu w Brazylii i jest tańszy o 60%, podczas gdy globalna sprzedaż objęła prowadzenie Pola bitew PUBGktóry zajął drugie miejsce wśród największych przychodów tygodnia w Brazylii.

Counter Strike globalna ofensywa zamyka brazylijską TOP 3, gra była w zeszłym tygodniu na trzecim miejscu. Red Dead Redemption 2 oraz Grand Theft Auto Vdwa mecze od gry Rockstarzajął czwarte i piąte miejsce, pokazując siłę dwóch franczyz firmy z otwartym światem.

Piąte miejsce w Brazylii przypadło Dziedzictwo Hogwartu. Gra jest dostępna w przedsprzedaży i zostanie wydana 10 lutego na PC, ale nadal cieszy się dużą popularnością na platformie. Premiera dnia, zapomnianewydaje się daleki od bestsellerów i nie ma go nawet na liście, tytuł znalazł się na 60. miejscu tygodnia.

W Brazylii drugim tytułem, który wygenerował największe przychody, był tytuł obdarza 2, z FIFA 23 będąc czwartym najczęściej sprzedawanym i Call of Duty: Modern Warfare II pojawiając się na szóstym miejscu. Grand Theft Auto V zajął siódme miejsce.

W globalnej sprzedaży Counter-Strike podąża za liderem PUBG: Battlegrounds i wyprzedza go Pokład parowy, który powtarza poprzedni tydzień i utrzymuje się na trzeciej pozycji. Dziedzictwo Hogwartu również znalazło się na piątym miejscu w TOP 10. Sprawdź poniżej, co najlepiej sprzedało się na Steamie w Brazylii i na świecie.

10 bestsellerów na Steamie w Brazylii od 17 do 24 stycznia 2023 r

 1. EA Sports FIFA 23
 2. Pola bitew PUBG
 3. Counter Strike globalna ofensywa
 4. Red Dead Redemption 2
 5. Dziedzictwo Hogwartu
 6. Grand Theft Auto V
 7. zaginiona arka
 8. Call of Duty: Modern Warfare II
 9. cyberpunk 2077
 10. Wielka pogoń

Steam Deck: (niektóre) z twoich gier komputerowych, gdziekolwiek jesteś

10 najlepszych światowych sprzedawców Steam 17-24 stycznia 2023 r

 1. PUBG: Pola bitew
 2. Counter Strike globalna ofensywa
 3. Pokład parowy
 4. Legendy Apexa
 5. Dziedzictwo Hogwartu
 6. EA Sports FIFA 23
 7. Red Dead Redemption 2
 8. zaginiona arka
 9. Naraka: Ostrze
 10. Call of Duty: Modern Warfare II

Co sądzisz o liście bestsellerów Steama? Czy kupiłeś coś na platformie w zeszłym tygodniu? Weź udział w komentarzach ze swoją opinią!

Steam bije nowy rekord z 10 milionami jednoczesnych graczy

EA Sports FC będzie miało silnik graficzny używany w FIFA
Gracze nadal będą mieli silnik Frostbite odpowiedzialny za nową grę EA

…..

Grupa oferująca adrenalinę

źródło: steam

Link źródłowy

Źródło : https://thegoaspotlight.com/2023/01/25/fifa-23-is-steams-highest-grossing-game-in-brazil-see-top-10-of-the-week/