Farworld Labs podnosi 1,75 miliona dolarów na start platformy mobilnej Farcade优艾德调整了Farcade,正式推出IOS版并升级300%

Farworld Labs podnosi $1,75 miliona na uruchomienie platformy Farcade zoptymalizowanej pod kątem mobilnym w ramach Web3

Farworld Labs podniosło 1,75 miliona dolarów na uruchomienie zdecentralizowanej platformy Farcade zoptymalizowanej pod kątem mobilnym do rozwoju gier Web3. Premiera Farcade zaplanowana jest na trzeci kwartał tego roku, umożliwi deweloperom tworzenie gier kryptozgodnych zintegrowanych z platformami społecznościowymi onchain. Dofinansowanie, które wspólnie przeprowadzają Lemniscap i Variant przy wsparciu z Base Ecosystem Fund i Coinbase Ventures, umożliwi współpracę z najlepszymi studiami. Celem Farcade jest rewolucjonizacja mobilnego grania, pozwalając użytkownikom grać bezpośrednio w swoich kanałach mediów społecznościowych bez konieczności pobierania, co sprawia, że rozgrywki blockchain stają się bardziej dostępne i bezproblemowo integrują się z codziennym użytkowaniem urządzeń mobilnych.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC uruchamiane z mieszanymi recenzjami

Długo oczekiwane DLC Elden Ring: Shadow of the Erdtree już jest dostępne, oferując niektóre z najtrudniejszych pojedynków od FromSoftware. Pomimo uznania za kierunek artystyczny i projektowanie świata, DLC otrzymało „Mieszane” oceny na Steam. Gracze wskazują na wysoki poziom trudności i agresywne zachowanie wrogów jako istotne problemy, obok doniesień o słabym wydajności na PC. Pomimo mieszanych recenzji, DLC wspięło się na czoło listy trzech najczęściej granym gier na Steamie. Podczas gdy niektórzy gracze cieszą się z wyzwania, inni uważają je za przytłaczające, ilustrując podzieloną reakcję społeczności.

Anthropic uruchamia model Claude 3.5 Sonnet AI, rywalizujący z OpenAI i Gemini

Anthropic zaprezentowało swój najnowszy model AI, Claude 3.5 Sonnet, pozycjonując go jako bezpośredniego konkurenta dla GPT-4o firmy OpenAI i Gemini firmy Google. Dostępny dla użytkowników sieci web i iOS, Claude 3.5 Sonnet twierdzi, że ma lepsze zdolności rozumowania, zrozumienia i rozpoznawania charakteru pisarskiego. Według testów, Claude 3.5 Sonnet przewyższa swojego poprzednika i konkurentów w 7 z 9 testów, w szczególności wyróżniając się w zadaniach związanych z rozumowaniem wizualnym.

Źródło : afkgaming.com