Fani oddają hołd po śmierci ojca Shroud

Tragiczna śmierć ojca popularnego streamera Shroud

Tragiczne wieści dotarły do fanów popularnego streamera Shroud, który podzielił się z nimi smutną wiadomością o śmierci swojego ojca spowodowanej rakiem płuc. Michael Grzesiek, bardziej znany jako „Shroud” w sieci, jest popularnym streamerem, YouTuberem i byłym profesjonalnym graczem. Zaczynał jako zawodnik Counter-Strike: Global Offensive i zdobył przydomek „człowiek-aimbot” dzięki niesamowicie celnej grze.

Podziękowania dla ojca

Shroud postanowił podzielić się tą smutną wiadomością za pośrednictwem Twittera, aby podzielić się ze swoimi fanami tą tragiczną informacją. W swoim wpisie napisał: „Zawsze mnie wspierał, wprowadził mnie w świat gier i pomógł mi pokochać gry, zwłaszcza strzelanki pierwszoosobowe. Spoczywaj w pokoju, tato Shroud.”

Fanowska solidarność

Fani natychmiast ruszyli z kondolencjami i wsparciem dla streamera w tym trudnym czasie. „Bardzo mi przykro z powodu twojej straty kolego, zanim mój tata odszedł, był powodem mojej takiej konkurencyjności i był moim największym wspierającym”, napisał Rawkus. Również pochwalił Shroud za jego osiągnięcia i życzył mu siły w tym trudnym czasie.

Podobne wsparcie otrzymał Shroud od Justina Orta, znanego jako Just9n, były profesjonalny gracz Counter-Strike: Global Offensive, który znał ojca Shroud’a osobiście. Orta wyraził swoje kondolencje i podziękował za wspólnie spędzony czas z ojcem Shroud’a.

Walka z rakiem

Inne osoby również wypowiedziały się, wyrażając swoje kondolencje i dzieląc się swoimi doświadczeniami z nowotworem. „Przykro mi z powodu twojej straty. Rak to straszne zło. Straciłem swoją mamę z powodu tej choroby.” – napisał BigBroR0. Zachęcił równocześnie Shroud’a, aby w tym trudnym okresie poświęcił czas na żałobę i bycie blisko tych, którzy są mu najbliżsi.

Nasze myśli są z Shroud’em i jego rodziną w tym trudnym czasie.

Źródło : www.dexerto.com