Fan tworzy niesamowitą wersję Dust II z CS:GO w VALORANT — ale nie możesz w nią grać


Dust II, podstawowa mapa gry Kontratak seria gier wideo, powstała w VALORANT przez fana i twórcę map o nazwie Archmeton z wykorzystaniem Uaiana, wtyczki Unreal Engine do tworzenia treści do gier FPS firmy Riot Games.

Archmeton twierdzi, że jego wersja Dust II w VALORANT to pierwsza niestandardowa mapa stworzona na potrzeby gry. Zespół Archmeton przeniósł podstawowy kształt Dust II do Unreal Engine 5 i od tego momentu zaczął nad nim pracować.

Stworzona przez fanów wersja Dust II w VALORANT wygląda całkiem podobnie do tego w CS:GO ale z wyjątkową grafiką, jaką ma FPS Riot. Jest prawdopodobne, że osoba, która nigdy nie grała Kontratak nie byłby w stanie powiedzieć, że ta mapa pierwotnie do niej nie należy VALORANT biorąc pod uwagę całą pracę, jaką Archmeton i jego zespół włożyli, aby wyglądał jak klasyk VALORANT mapa.

„Wszystko, co musieliśmy zrobić, to usunąć CS:GO rekwizyty i dodaj VALORANT rekwizyty, dodawać tekstury, mieszać tekstury, naprawiać oświetlenie, poprawiać jeszcze więcej oświetlenia, dodawać więcej tekstur […]i wreszcie odrobina tekstur”, żartował Archmeton, wyjaśniając proces tworzenia Dust II VALORANT.

Powiązane: Jeden z CS:GO można teraz grać na najbardziej kultowych mapach Halo Nieskończoność dzięki Forge’owi

Niestety dla fanów Dust II, którzy grają VALORANT, Riot obecnie nie obsługuje niestandardowej zawartości gry. Dlatego Archmeton nie udostępnił linku do pobrania swojej wersji Dust II.

Archmeton ma nadzieję, że Riot doda obsługę modów VALORANT w pewnym momencie, aby gra mogła skorzystać z niestandardowej zawartości. Domyślił się, że brak wsparcia dla niestandardowych map ma coś wspólnego z anty-cheatem Riot dla VALORANT.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638b798d0a3a41d1956e2501974f3882&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fvalorant%2Fnews%2Ffan-creates-amazing-version-of-csgos-dust-ii-in-valorant-but-you-cant-play-it&c=7199558452992120907&mkt=fr-fr