Fan CS:GO przyjmuje propozycję małżeństwa w transmisji IEM Rio Major Gaulesa


Atmosfera IEM Rio Major to coś więcej niż tylko krąg ognia dla każdego, kto przechodzi przez brazylijską drużynę. Ludzie śledzący wydarzenie warte 1,25 miliona dolarów i ci, którzy oglądali transmisję Alexandre’a „Gaulesa” Borby, również byli świadkami prawdziwych demonstracji miłości.

Dzisiaj, pierwszego dnia Etapu Mistrzów, do jeszcze jednej pary podeszli znajomi streamerów Gaulesa i osobiści przyjaciele André „Liminha” Kenzo i Fillipe „bt0” Moreno. Mężczyzna powiedział wszystkim, że jego dziewczyna Letícia jest miłością jego życia i dał jej coś, na co czekała sześć lat: oświadczyny i piękny pierścionek.

Tłum na festiwalu fanów IEM Rio Major ucieszył się i chociaż Letícia wyglądała na zaskoczoną propozycją, nie zawahała się odpowiedzieć „tak” na ważne pytanie swojego partnera. „Oczywiście, że chcę, kochanie, jesteś szalona”, powiedziała.

Była to druga propozycja małżeństwa wyemitowana w streamie Gaulesa podczas IEM Rio Major. Jego pomocnicy sfilmowali szczęśliwy moment innej pary podczas Challengers Stage w zeszłym tygodniu w miejscu Riocentro.

Dziś miało to miejsce w strefie fanfest w Jeunesse Arena, miejscu, które jest wykorzystywane do play-offów. Tłum spędził większość pierwszego dnia poza areną, zostawiając w połowie puste miejsca, aby spędzać czas z brazylijskimi streamerami, zdobyć autografy od profesjonalnych graczy, takich jak FalleN i Marcelo „chelo” Cespedes, i spotkać się z Gaulesem, który współpracował z ESL, aby mieć tłum na wszystkich scenach i zorganizuj festyn dla fanów.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/csgo-fan-accepts-marriage-proposal-in-gaules-iem-rio-major-broadcast