Fan CSGO otwiera fałszywy nóż na Blast Paris 2023

Fan CSGO otwiera fałszywy nóż na Blast Paris 2023, trollując cały major

22 maja 2023, 12:19

Blast Paris okazał się być niesamowitym wydarzeniem, z uwagi na wyjątkową publiczność i francuskich gospodarzy, który dostarczył wielu emocji i śmiechu widzom w domach. Jednakże, pojawił się incydent, który wzbudził kontrowersje wśród społeczności Counter-Strike: Global Offensive.

Fan próbuje otworzyć fałszywy nóż na scenie

Podczas imprezy, Anomaly, Fitz i SwaggerSouls otwierali skrzynki, a trębacz reprezentujący Vitality trąbił na radość publiczności. Jednak, najbardziej zaskakującym momentem okazało się otwarcie noża na scenie przez jednego z fanów, który próbował udawać, że otwiera rzeczywisty przedmiot.

Niestety, okazało się, że to otwarcie było fałszywe. Choć na żywo pojawiły się podejrzenia co do legalności otwarcia noża, to po godzinie kilku koneserów skóry potwierdziło, że było to tylko sztuczka.

Reakcja społeczności CSGO

Oryginalne wideo z wydarzenia przedstawia młodego fana CSGO, który próbuje i udaje mu się otworzyć nóż na żywo na scenie w Blast Paris CSGO major. Jednak, kilka silnych umysłów poddało otwarcie próbie i potwierdziło, że było ono fałszywe.

Mimo to, strona BLAST.tv na Twitterze opublikowała klip z tym wydarzeniem, co sprawiło, że niektórzy fani uwierzyli, że otwarcie było prawdziwe. Jednak, szybko pojawiły się informacje, że otwarcie noża było sfabrykowane.

Pomimo tego, że próbowano wprowadzić w błąd społeczność CSGO, powinniśmy wybaczyć i zaakceptować pomyłkę taką, jaka jest. Ta chwila wciąż przynosi radość i wspomnienia, dodając charakteru i dziedzictwa wydarzeniu.

Trzeba szanować uczciwych graczy

Mimo wszystko, trzeba podkreślić, że trębacz reprezentujący Vitality nie próbował nikogo oszukać. Wspólnota graczy powinna szanować uczciwość i fair play.

„To jest szalone” – powiedział BLAST.tv na Twitterze.

Ostatecznie, to wydarzenie z pewnością zostanie zapamiętane jako jedno z najbardziej kontrowersyjnych momentów w historii Blast Paris CSGO major.

Źródło: https://www.ginx.tv/en/cs-go/opens-knife-blast-paris-fake.