FalleN wzywa IEM Rio CS:GO Major do zachowania się po rzekomym incydencie z pluciem


UpadłyN, największy CS:GO w Brazylii, wygłosił przemówienie do fanów na IEM Rio Major w Jeunesse Arena po rzekomym incydencie plucia z udziałem tłumu i jednego z graczy NAVI wczoraj.

Brazylijscy kibice biorący udział w wydarzeniu otrzymali pochwały i podziw społeczności międzynarodowej za ich pasję i bezwarunkowe wsparcie brazylijskich drużyn. FalleN wezwał publiczność do kontynuowania występu, ale nie przekraczania żadnych limitów.

„Wiem, że mamy wielu pasjonatów CS:GO w Brazylii, więc ten moment [IEM Rio Major] to święto całego naszego kraju, pokazujące światu, jak bardzo kochamy tę grę” – powiedział dziś FalleN na scenie przed pierwszym półfinałem między Outsiders i MOUZ.

To pierwszy Major, który odbył się w Brazylii, kraju, który wyprodukował jednych z największych graczy do dotknięcia CS:GO w ostatniej dekadzie i leży w najlepszym interesie ludzi takich jak FalleN, który zachował Kontratak scena w Brazylii żywa wcześniej CS:GOaby pokazać światu, że Brazylia jest odpowiednim miejscem do organizowania imprez klasy S, takich jak Major.

„Chcę skorzystać z okazji, aby podkreślić, że wczoraj rozegraliśmy świetny mecz między FURIĄ i NAVI i są pewne rzeczy, których nie możemy już dłużej dawać przykładu”, powiedział FalleN. „Byli ludzie, którzy pluli na naszych przeciwników. Musimy kibicować, musimy wykonać swoją część, musimy buczeć, ale kiedy mecz się skończy, musimy okazać wsparcie naszym przeciwnikom w Brazylii i pokazać, że są tu bezpieczni. Musimy dać dobry przykład, więc mamy jeszcze więcej turniejów w naszym kraju i że gracze chcą wracać.

S1mple, który upublicznił rzekomy incydent z pluciem, powiedział, że doświadczenie było dobre i nie żywi urazy do brazylijskich fanów. Dot Esports skontaktowało się z ESL, aby potwierdzić incydent i czy członek publiczności został usunięty.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/fallen-urges-iem-rio-csgo-major-crowd-to-behave-after-alleged-spitting-incident