F0rest przypadkowo wyciąga niesamowity dym na Mirage CS:GO


Jedna rzecz, która sprawia, że CS:GO uniwersalnym i ponadczasowym klasykiem jest to, jak gracze mogą nadal wymyślać pomysły, pozycje i nie tylko, mimo że gra ma 10 lat. Patrik „f0rest” Lindberg udowodnił to w ostatnim streamie.

Będąc po stronie T na Mirage, szwedzki gracz przesuwał podziemia z pałacu B. Robiąc to, rzucił wyjątkowy dym, aby krótko zablokować wizję potencjalnych antyterrorystów.

Gracz rzucił dym w kierunku ławki, wychodząc z podziemia. Granat idealnie odbił się od ławki i wylądował w krótkiej pozycji, całkowicie blokując pole widzenia potencjalnym wrogom. To pozwoliło f0restowi przepchnąć złącze bez zauważenia tego. Został jednak zabity kilka sekund później w dżungli przez znacznie lepiej wyposażonego przeciwnika.

Dym wygląda na dość prosty do wykonania, ale nawet f0rest był zdumiony tym, co właśnie wyciągnął. „Widziałeś, jak palą faceci?” zapytał swoją rozmowę na Twitchu z radosnym niedowierzaniem i dumą.

Mirage to jedyna mapa w aktywnej puli map, która nie doczekała się większej przeróbki od czasu jej wydania. To sprawia, że ​​jeszcze bardziej szokujące jest to, że wciąż odkrywane są nowe miejsca i strategie nade.

Niemniej jednak, jeśli chodzi o opracowywanie nowych strategii i kształtowanie meta, f0rest nie jest obcy. 34-latek to legenda zarówno w CS:GO i w Kontratak, wygrywając wiele turniejów S-tier na przestrzeni lat. Chociaż jest nieaktywny od czerwca 2022 roku, kiedy Dignitas zrezygnował z całej listy.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/f0rest-accidentally-pulls-off-incredible-smoke-on-mirage