ESR 24/7 Esports Network, aby uruchomić setki godzin treści związanych z grami e-sportowymi na kanale Roku


ESR ESR jest teraz na Roku.

Nasze wysokiej jakości, ale przyziemne, domowe programy przemawiają do widzów w każdym wieku, zarówno dla graczy, jak i nie-graczy.

Sieć ESR 24/7 Esports Network ogłosiła dzisiaj, że udostępni setki godzin treści związanych z grami e-sportowymi na kanał The Roku Channel, w tym flagowy, oryginalny teleturniej Esports Times.

Uruchomiony w 2017 r. kanał Roku oferuje bezpłatną rozrywkę na amerykańskiej platformie streamingowej nr 1 w oparciu o godziny transmisji (Hypothesis Group, kwiecień 2021 r.). Roku Channel udziela licencji i dystrybuuje treści od ponad 175 partnerów i oferuje obszerną bibliotekę ponad 40 000 bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych.

ESR dostarcza licencjonowane i oryginalne treści o tematyce e-sportowej dla Roku i innych podmiotów stowarzyszonych na całym świecie, w tym filmy dokumentalne, turnieje i gry z udziałem czołowych streamerów i drużyn. Godne uwagi programy to College Edition Esports Interview Show, Age of Coronavirus, Road to Top 500, NBA2K i Girl Gamers. Rozpoczęła produkcję pierwszego tego rodzaju flagowego programu gier wideo Esports Times w 2020 roku, z seriami takimi jak „Kills, Thrills & Chills”, „Thanksgaming”, „Holiday Smash”, „Toast with the Most”, „Independence Play” i „ Bitwa o Różę”.

„Esports to najszybciej rozwijająca się branża w branży sportowej i rozrywkowej” – powiedziała Wendy Wang, dyrektor generalna ESR 24/7 Esports Network. „Nasze wysokiej jakości, ale przyziemne, domowe programy przemawiają do widzów ze wszystkich środowisk i grup wiekowych, zarówno graczy, jak i nie-graczy. Cieszymy się, że możemy nawiązać kontakt z użytkownikami The Roku Channel”.

Treści ESR można przesyłać strumieniowo na The Roku Channel pod adresem https://therokuchannel.roku.com/search/esports.

O ESR 24/7 Esports Network

ESR, prowadzona przez podmioty stowarzyszone na całym świecie, jest pierwszą siecią telewizyjną e-sportową 24/7 w Stanach Zjednoczonych, która promuje treści e-sportowe w całej gamie gier za pośrednictwem swoich kanałów 24/7 w języku angielskim i hiszpańskim. Zbudowała studio talentów nowej generacji w zakresie rozrywki w grach, aby spodobać się graczom, fanom i przyszłym fanom na całym świecie. ESR obejmuje wszystkie topowe gry e-sportowe, w tym Apex Legends, Call of Duty: Warzone, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Dota2, FIFA, For Honor, Fortnite, Hearthstone, Hero of the Storm, League of Legends, NBA 2K , Overwatch, PUBG, Rainbow Six, Rocket League, Smite, StarCraft, Super Smash, World of Tanks i World of Warcraft (WOW). Oglądaj ESR na The Roku Channel, Sling TV Free, XUMO TV/Channel 305, SKY TV, Pluto TV, Distro TV/Channel 250 i Local Now. Obserwuj @ESR_TV na Twitterze, @esrtv na Instagramie, @esr.tv na TikTok i na Facebook.com/ESRTV.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.esrevolution.com/.

Roku jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Roku, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Nazwy handlowe, znaki towarowe i znaki usługowe innych firm pojawiające się w tej informacji prasowej są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Udostępnij artykuł w mediach społecznościowych lub e-mailu:Source : https://www.prweb.com/releases/esr_24_7_esports_network_to_launch_hundreds_of_hours_of_esports_gaming_content_on_the_roku_channel/prweb18229201.htm