Vitality wygrywa turniej CS:GO w Accor Arenie – niedziela 21 maja 2023 r.

Francuska drużyna Vitality wygrywa turniej Counter-Strike w Accor Arenie!

Fani eSportu zwrócili uwagę na Accor Arena, gdzie odbywała się rywalizacja wokół gry wideo Counter-Strike. A francuska drużyna Vitality zdołała zaoferować swoim fanom miłe zwycięstwo w tę niedzielę!

Fan słynnego FPS-a Kontratak: Globalna ofensywa? Ta pierwszoosobowa strzelanka, opracowana przez firmę Valve, ma wielu fanów na całym świecie, a jej najlepsze drużyny rywalizują od 8 maja 2023 roku w międzynarodowych rozgrywkach na Major Paryża, w Accor Arenie.

Witalność przynosi puchar do domu

Prestiżowa arena dla bardzo oczekiwanych Turniej eSportowy, gdzie francuski zespół Witalność udało się przynieść puchar do domu, to niedziela 21 maja 2023 r NA Blast.TV! Niepokonany przez cały turniej francuscy zawodnicy zasłużyli na nagrodę, z nienagannym finałem, 2 do 0, w domu. Okazja do świętowania jak powinno być w tym roku 10 lat struktury. Trudno się tam dostać, jeśli nie masz już biletu, bo ostatnie poszły jak ciepłe bułeczki.

Co to jest Counter-Strike?

Jeśli nie znasz zasad tej gry wideo, ale chcesz wesprzeć Francję, oto koncepcja, raczej prosta: dwie drużyny konfrontują się ze sobą na mapie, jedna musi popełnić akt terrorystyczny, a druga musi temu zapobiec.

Vitality, najsłynniejsza francuska struktura e-sportowa, pokonała Apeksa w półfinale i zmierzyła się z nim GamerLegion w finale, z wrzącą publicznością, która go wspiera. A wielkie zwycięstwo dla francuskiego eSportu! Uwaga, nagroda pieniężna ogłoszona jest 1,25 miliona dolarów.

Counter Strike 2 – nowa gra wideo

Counter Strike 2, wyczekiwana kontynuacja legendarnej gry FPS stworzonej przez firmę Valve, pojawi się tego lata. Ta bezpłatna aktualizacja dla graczy CS:GO zawiera ulepszoną grafikę, przerobione mapy i zwiększoną responsywność dzięki subtyknięciom. Nie przegap tego nowego kroku w ewolucji Counter Strike, który obiecuje zachwycić fanów i na nowo zdefiniować standardy gatunku!

Wielki finał CS:GO 2023 w Accor Arena: sprzedaż biletów otwarta

Uwaga dla fanów e-sportu! Wielki finał Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) 2023 odbędzie się 21 maja w Accor Arena, a zawody rozpoczną się 8 maja.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646aefcb059c48bcbd1ad04fc5a0e11b&url=https%3A%2F%2Fwww.sortiraparis.com%2Fen%2Fwhat-to-do-in-paris%2Fgaming%2Farticles%2F293770-esport-the-french-team-vitality-in-the-final-of-the-counter-strike-tournament-at-the-accor-arena&c=337949017817768725&mkt=fr-fr.