Finał turnieju Counter-Strike w Accor Arenie – Vitality vs GamerLegion – niedziela o 17:00!

Finał turnieju Counter-Strike w Accor Arenie

Fani eSportu mają oczy przykute do Accor Arena, gdzie odbywają się zawody związane z grą wideo Counter-Strike. A francuska drużyna Vitality dotarła do finału, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00!

Fan słynnego FPS-a Kontratak: Globalna ofensywa? Ta pierwszoosobowa strzelanka, opracowana przez firmę Valve, ma wielu fanów na całym świecie, a jej najlepsze drużyny rywalizują od 8 maja 2023 roku w międzynarodowych rozgrywkach na Major Paryża, w Accor Arenie.

Prestiżowa arena dla bardzo oczekiwanych Turniej eSportowy

Gdzie francuski zespół Witalność udało się podnieść ciężar podczas ostatniej fazy, aby przejść do ostatniego etapu niedziela, 21 maja 2023 r NA Blast.TV Na 17:00! Trudno się tam dostać, jeśli nie masz już biletu, ponieważ ostatnie są wyprzedane.

Jeśli nie znasz zasad tej gry wideo, ale chcesz wesprzeć Francję, oto koncepcja, raczej prosta: dwie drużyny stają naprzeciw siebie na mapie, z których jedna musi popełnić akt terrorystyczny, a druga, aby mu zapobiec. Vitality, najsłynniejsza francuska struktura eSportu, pokonała Apeks w półfinale i zmierzy się z nim GamerLegion w finale, z entuzjastyczną publicznością, która go wspierała. Czekamy na wielkie zwycięstwo dla francuskiego eSportu!

Zauważ, że ogłoszony nagroda pieniężna jest 1,25 miliona dolarów.

Counter Strike 2: długo oczekiwana kontynuacja pojawi się tego lata

Przygotuj się na wybuchowe lato wraz z nadejściem Counter Strike 2, wyczekiwanej kontynuacji legendarnej gry FPS stworzonej przez firmę Valve. Ta bezpłatna aktualizacja dla graczy CS:GO zawiera ulepszoną grafikę, przerobione mapy i zwiększoną responsywność dzięki podznaczeniom. Nie przegap tego nowego kroku w ewolucji Counter Strike, który obiecuje zachwycić fanów i na nowo zdefiniować standardy gatunku!

Źródło: Sortir à Paris.