ESL i BBC Studios przedstawiają dokument o e-sporcie „Game and Glory” – European Gaming Industry News


Czas czytania: 2 minuty

ESL, marka należąca do ESL FACEIT Group, oraz BBC Studios, firma dostarczająca treści BBC, wiodącemu światowemu nadawcy publicznemu, z dumą prezentują nadchodzący film dokumentalny o e-sporcie „Game and Glory”. Premiera odbędzie się 24 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego na kanałach Twitch i YouTube ESL CS. Na Twitchu możecie obejrzeć premierę razem z Gaulesem i nie tylko.

W „Game and Glory” odkryjesz osobistą stronę profesjonalnych graczy Oleksandra „s1mple” Kostylieva, Kaike „KSCERATO” Cerato i Caspera „cadiaN” Møllera. Dowiedz się, co przeszło im przez głowy podczas zawodów Intel® Extreme Masters (IEM) Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Major Championship w Rio de Janeiro w Brazylii. Podążaj za nimi w ich dążeniu do zdobycia największego tytułu w e-sporcie i przeżyj na nowo niezliczone intensywne chwile i emocjonującą akcję. Prowadzący CS:GO, Alex „MACHINE” Richardson, przeprowadzi cię przez „Grę i chwałę” i zajrzy do środka.

„Major w Rio był wyjątkowy z wielu różnych powodów dla wielu różnych ludzi” mówi Alex „MASZYNA” Richardson. „Dwa lata w przygotowaniu. Tłum jak żaden inny. Pierwsza wycieczka do zapamiętania. Na kluczowym kontynencie krajobrazu Counter-Strike. Wyjątkowy pierwszy raz dla nas wszystkich, ale na pewno nie ostatni!”

„Uczestnictwo w filmie dokumentalnym było naprawdę fajne, aby pokazać trochę mojej rodziny, skąd pochodzę, co robiłem jako dziecko, jaka jest atmosfera w mojej rodzinie, kiedy startuję w zawodach i jak ogólnie wygląda sytuacja, ” mówi Kaike „KSCERATO” Cerato. „To było satysfakcjonujące mieć moją rodzinę w filmie dokumentalnym, który z pewnością zostanie uwieczniony. Czułem się spełniony i z pewnością oni też, ponieważ po 13 latach gry nie wyobrażaliśmy sobie, że dojdziemy do tego punktu.

W filmie dokumentalnym „Game and Glory” BBC Studios uchwyciło spektakularną atmosferę IEM Rio Major, a także ogromne wsparcie i pasję fanów na miejscu. Od 31 października 2022 r. do 13 listopada 2022 r. EFG było gospodarzem największego w historii turnieju CS:GO Major z łączną pulą nagród w wysokości 1 250 000 USD. Stały się najczęściej oglądanymi rozgrywkami ESL i trzecimi najczęściej oglądanymi rozgrywkami CS:GO wszechczasów. Podczas pierwszych dwóch faz turnieju 3500 fanów dziennie przychodziło oglądać turniej na miejscu, a podczas ostatnich czterech dni 14 000 fanów doświadczyło wyjątkowej atmosfery na żywo.

Nawet jeśli wiesz, kto ostatecznie został mistrzem, film cię zniewoli i całkowicie wciągnie.

Obejrzyj premierę filmu dokumentalnego „Gra i chwała” 24 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00 CET na YouTube i dołącz do naszych imprez na Twitchu, które odbywają się w tym samym czasie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź BBC Studios, sprawdź ESL Pro Tour dla CS:GO i bądź na bieżąco, śledząc ESL CS na Twitterze, Facebooku i Instagramie.Źródło : https://europeangaming.eu/portal/latest-news/2023/01/21/128469/tears-anger-and-cheers-esl-and-bbc-studios-present-the-esports-documentary-game-and-glory/