ESE Acquisition Target, Frenzy, wyprodukuje transmisje z mistrzostw świata Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)


PGL Major 2021 będzie emitowany w Polsat Games od 26 października do 7 listopada 2021 r.

ESE Acquisition Target, Frenzy, wyprodukuje transmisje z mistrzostw świata Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Frenzy i partnerzy współpracują przy turnieju PGL Major Stockholm 2021

Frenzy i partnerzy współpracują przy turnieju PGL Major Stockholm 2021

VANCOUVER, Kolumbia Brytyjska, 26 października 2021 (GLOBE NEWSWIRE) — ESE Rozrywka Inc. (TSXV:ESE) (OTCQB:ENTEF) („Spółka” lub „ESE”) ma przyjemność poinformować, że celem akwizycji, Frenzy sp. z o.o. ogród zoologiczny („Szał”) wyprodukuje transmisje z turnieju PGL Major Stockholm 2021 („Wydarzenie”), jeden z najbardziej prestiżowych turniejów e-sportowych na świecie za grę Counter-Strike: Global Offensive („CS:GO”). Transmisje będą realizowane we współpracy z agencją gamingową Fantasyexpo, która nabyła prawa do transmisji Wydarzenia. Frenzy będzie odpowiedzialne za produkcję polskich transmisji dla internetowego i linearnego kanału telewizyjnego Polsat Games, którego właścicielem jest Cyfrowy Polsat SA Znani europejscy nadawcy i analitycy gier będą relacjonować wydarzenie ze studia telewizyjnego w Warszawie.

PGL Major Stockholm 2021 jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych turniejów CS:GO na świecie. Dwadzieścia cztery najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować o tytuł mistrza świata i swój udział w puli nagród o wartości 2 milionów dolarów, jednej z największych w historii CS:GO. Tegoroczna edycja wydarzenia jest szczególna, ponieważ po raz pierwszy od 2 lat od pandemii koronawirusa będzie na niej obecna publiczność na żywo. Wydarzenie na żywo odbędzie się w Avicii Arena w Sztokholmie w Szwecji.

„Po dwuletniej przerwie najlepsze na świecie drużyny e-sportowe w końcu wracają do rywalizacji na Majorze. Cieszymy się, że Frenzy będzie częścią tego historycznego wydarzenia, a dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo wyprodukuje polską transmisję. Tak prestiżowy turniej zasługuje na najwyższe możliwe standardy produkcyjne. Już teraz możemy powiedzieć, że ten Wielki Turniej będzie dostępny dla widzów zarówno na kanałach Telewizji Polsat Games, jak i jednego z najpopularniejszych polskich komentatorów, Izaka.”. mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający Frenzy.

ten PGL Major Stockholm 2021 to wydarzenie, które stało się legendarne jeszcze przed jego powstaniem. Wynika to z kilku czynników – to pierwszy Major od dwóch lat, który przywróci publiczność na żywo i zaoferuje potężną pulę nagród w wysokości dwóch milionów dolarów. W turnieju pojawi się też element polski, za którym wielu kibiców będzie chciało podążać i który wymaga specjalnego podejścia. Dlatego z radością czekam na współpracę z Frenzy, ponieważ wiem, że nasze zespoły dołożą wszelkich starań, aby przewyższyć oczekiwania społeczności. Nie zapominajmy też o naszym projekcie #GamingBezBarier, który przedstawimy podczas transmisji. Dzięki naszemu doświadczeniu również Głusi będą mogli w pełni cieszyć się pokazem.komentuje Bartosz Wilczek, Head of Esports na Fantasyexpo.

O szał
Frenzy to firma zajmująca się infrastrukturą medialną i produkcyjną z siedzibą w Polsce, która koncentruje się na branży gier wideo. Firma tworzy i realizuje wydarzenia związane z e-sportami i grami, transmisje oraz treści medialne. Obsługuje również profesjonalny mobilny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny, dzięki czemu może produkować programy typu reality show z każdego zakątka globu. Jej główne źródła przychodów obejmują produkcję telewizyjną, imprezy i organizacje ligowe oraz kampanie reklamowe. Frenzy została założona przez Piotra Zaka, członka Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu SA, jednej z największych platform cyfrowych w Europie i największej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji na temat przejęcia Frenzy przez ESE można znaleźć w komunikatach prasowych Spółki z dnia 30 września 2021 r. i 25 października 2021 r. Zamknięcie przejęcia Frenzy przez ESE podlega zwyczajowym warunkom zamknięcia, w tym zatwierdzeniu przez TSX Venture Exchange.

O FantasyExpo
Fantasyexpo to agencja gamingowa oferująca strategiczne doradztwo kreatywne dla marek, unikalne kampanie marketingowe sprzedaży, kampanie produktowe, produkcyjne i eventowe. Agencja niedawno nawiązała oficjalne i wyłączne partnerstwo marketingowo-biznesowe z PGL Esports, organizatorem wydarzeń e-sportowych, co upoważnia ją do obsługi i pozyskiwania partnerów reklamowych zarówno do transmisji lokalnych, jak i globalnych.

O ESE
ESE to europejska firma rozrywkowa i technologiczna, która koncentruje się na grach, w szczególności na e-sporcie. Firma świadczy szereg usług wiodącym twórcom, wydawcom i markom gier wideo, dostarczając technologie, infrastrukturę i usługi angażowania fanów na arenie międzynarodowej. ESE prowadzi również własne kanały e-commerce, drużyny e-sportowe i ligi gier. Oprócz możliwości rozwoju organicznego Spółki, Spółka rozważa selektywne przejęcia, które są zgodne z jej celem, aby stać się dominującym globalnym graczem w technologii i infrastrukturze e-sportowej. | www.ese.gg

Wypowiedzi prognozujące
Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia, które mogą stanowić informacje dotyczące przyszłości zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Wszystkie oświadczenia, inne niż te dotyczące faktów historycznych, które odnoszą się do działań, wydarzeń, wyników, wyników, rozwoju, wydajności lub osiągnięć, które ESE przewiduje lub oczekuje, mogą lub będą miały miejsce w przyszłości (w całości lub w części), należy uznać za wybiegające w przyszłość Informacja. Takie informacje mogą obejmować m.in. oświadczenia dotyczące proponowanego przez Spółkę nabycia Frenzy oraz terminu i prawdopodobieństwa jego zakończenia. Często, ale nie zawsze, informacje dotyczące przyszłości można zidentyfikować za pomocą słów takich jak „plany”, „oczekuje”, „jest oczekiwany”, „budżet”, „zaplanowany”, „szacunki”, „prognozy”, „ zamierza, „przewiduje” lub „uważa” lub wariacje (w tym odmiany negatywne) takich słów i wyrażeń lub stwierdzenia utworzone w czasie przyszłym lub wskazujące, że pewne działania, zdarzenia lub wyniki „mogą”, „mogłyby”, „mogłyby” „, „może” lub „będzie” (lub inne odmiany powyższego) zostaną podjęte, nastąpią, zostaną osiągnięte lub zajdą. Informacje dotyczące przyszłości opierają się na aktualnie dostępnych danych konkurencyjnych, finansowych i ekonomicznych oraz planach operacyjnych, strategiach lub przekonaniach na dzień publikacji niniejszego komunikatu, ale wiążą się ze znanym i nieznanym ryzykiem, niepewnością, założeniami i innymi czynnikami, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki , wyniki lub osiągnięcia ESE, aby istotnie różniły się od wszelkich przyszłych wyników, wyników lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w informacjach dotyczących przyszłości. Takie czynniki mogą opierać się na informacjach aktualnie dostępnych dla ESE, w tym informacjach uzyskanych od zewnętrznych analityków branżowych i innych zewnętrznych źródeł, i są oparte na bieżących oczekiwaniach lub przekonaniach kierownictwa dotyczących przyszłego rozwoju, wyników działalności, przyszłego kapitału (w tym wysokość, charakter i źródła ich finansowania) oraz wydatki. Wszelkie informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są wyraźnie objęte niniejszym ostrzeżeniem. Obrót papierami wartościowymi ESE należy uznać za wysoce spekulacyjny.

Ani TSX Venture Exchange, ani jej dostawca usług regulacyjnych (zgodnie z definicją tego terminu w polityce TSX Venture Exchange) nie ponoszą odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej wersji.

ŹRÓDŁO ESE Entertainment Inc.
W celu uzyskania dalszych informacji na temat ESE prosimy o kontakt:
Daniel Mogil, Relacje Inwestorskie
inwestorzy@esegaming.com
647-492-1535

Zdjęcie towarzyszące temu ogłoszeniu jest dostępne na stronie https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/84bd0276-3d43-4855-adb1-9d2f80fd835aSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B44D0DAA254E4451A62468F78A54B24D&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Fese-acquisition-target-frenzy-produce-144300404.html&c=17057712187667068202&mkt=fr-fr