Elisa Masters Espoo CS:GO Najlepsze zakłady i kursy


Kurz jeszcze nie opadł na Jeunesse Arena po IEM Rio Major, ale akcja Counter-Strike: Global Offensive trwa nadal dzięki Elisa Masters Espoo 2022. Turniej rozpocznie się w środę, 16 listopada, a 12 drużyn będzie walczyć o lwią część puli nagród wynoszącej 200 000 USD. Oto nasze darmowe typy bukmacherskie CS:GO na pierwsze rundy gry.


BIG vs HEET CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:DUŻE 1,36 $ w Betway | HEET 3,00 $ w Betway
Kiedy:16 listopada 2022 | 10:00 czasu środkowoeuropejskiego
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/elisaesports)

BIG i HEET zmierzą się ze sobą w rundach otwierających Elisa Masters Espo 2022, co oznacza ich pierwsze spotkanie od maja 2021 r., kiedy to HEET (DBL Poney) przegrał 1-2. Jednak drużyny wystawiły różne składy, więc nie powinniśmy przywiązywać zbytniej wagi do tego wyniku.

Niezależnie od tego, najnowsze kursy bukmacherskie CS:GO sugerują, że drużyna niemiecka powinna ponownie wyjść na prowadzenie, a biorąc pod uwagę ostatnie występy drużyn, trudno z tym dyskutować. BIG grało dobrze w drugiej połowie 2022 roku i nie zawiodło na Intel Extreme Masters Rio Major w zeszłym tygodniu.

Niemiecka drużyna CS:GO wywalczyła sobie drogę przez fazę Challengers z rekordem 3-1, a nawet prowadziła 2-0 w fazie Legends, zanim przegrała z FURIĄ (0-2), Fnatic (0-2) i Natus Vincere ( 0-2). Mimo to miejsce od dziewiątego do dwunastego jest imponującym wynikiem, ponieważ kontynuuje dobrą passę BIG.

HEET nie osiągnął niczego równie niezwykłego. Ukończyli europejską RMR B na miejscach 12-14 i zajęli pierwszą szóstkę w ESL Challenger League Season 42: Europe. Wygrali ESL Championnat National Autumn 2022 pod koniec października, ale poziom rywalizacji w tej imprezie był dość słaby.

HEET to utalentowana drużyna, która ma potencjał, by być jedną z 20 najlepszych drużyn na świecie, ale ostatnio nie pokazała wystarczająco dużo, abyśmy wierzyli, że mogą pokonać BIG.


GAMERLEGION vs HAVU GAMING CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:GL 1,44 $ w Betway | HAVU 2,62 $ w Betway
Kiedy:16 listopada 2022 | 10:00 czasu środkowoeuropejskiego
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/elisaesports)

GamerLegion przykuł uwagę świata swoimi występami w ciągu ostatniego miesiąca, jako zespół, który wyeliminował G2 Esports z europejskiego RMR A i odmówił im miejsca na Rio Major. Wkrótce potem zdobyli srebro z Elisa Invitational Fall 2022 i nie wyglądali tak źle w Brazylii, gdzie zabrakło im jednego zwycięstwa do etapu Legends.

Ale chociaż wiele osób wydaje się być na haju w GamerLegion, nie przesadzalibyśmy z ich ostatnimi wynikami. Zmusili FaZe Clan do 53 rund (25-28) i Team Spirit do 42 (20-22), pokonali G2 (2-1) i pokonali Vitality (16-10) w drugiej rundzie Major. Ale przegrali też z Bad News Eagles (0-2) i SAW (1-2).

HAVU Gaming nie było ostatnio tak błyskotliwe, a nawet pokazało pewne oznaki walki podczas CCT Central Europe i South Europe Series. Ale wciąż mają 8-3 w ciągu ostatnich 11 występów i mają wystarczająco dużo talentu, aby konkurować z GamerLegion.

W najlepszym przypadku jest to mecz 60/40, ale ponieważ jest to mecz najlepszy z jednego, procenty powinny być znacznie bliższe 50/50. GamerLegion wydaje się nieco przereklamowany, a to jest gra dla każdego.


SPROUT vs HEET CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:Sprout 1,66 $ w Betway | HEET 2,10 $ w Betway
Kiedy:16 listopada 2022 | 11:30 czasu środkowoeuropejskiego
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/elisaesports)

Sprout miał bardzo imponujący występ w europejskim RMR A, gdzie zajęli pierwszą trójkę z rekordem 3-1 i wygrywali z forZe, Team Spirit i B8. Co więcej, zmusili FaZe Clan do trzech map z dwoma OT, co jest imponujące jak na zespół tego kalibru.

Niestety, Sprout nie byli w stanie wykorzystać rozpędu i wcześnie odpadli z Intel Extreme Masters Rio Major, kończąc etap Legends z rekordem 1-3, z jednym zwycięstwem przeciwko Ninjas in Pyjamas (2-0) i trzema porażkami przeciwko BIG, Team Liquid i Team Spirit.

Sprout ma rekord 4-2-6 w ciągu ostatnich 12 występów, co jest dalekie od ideału, ale biorąc pod uwagę jakość drużyn, z którymi musieli się zmierzyć, to też nie jest straszne. Natomiast HEET mają bilans 5-5 od października, ale nie grali z żadną czołową drużyną poza ENCE (nr 11), która pokonała francuską drużynę 16-8 w pierwszej rundzie europejskich rozgrywek RMR B.

Sprout może nie jest najbardziej konsekwentną drużyną, ale przy oferowanych kursach CS:GO musimy stanąć po stronie niemieckiej drużyny.

Najnowsze wiadomości e-sportoweŹródło : https://esportbet.com/elisa-masters-espoo-2022-betting-tips-wednesday-november-16/