Etap Legends BLAST.tv Paris Major 2023 – Najnowsze Aktualności.

Etap Legends BLAST.tv Paris Major 2023 rozpoczyna się dzisiaj

Dzisiaj rozpoczyna się Etap Legends BLAST.tv Paris Major 2023, a Natus Vincere zmierzy się z GamerLegion, a 9INE z Liquid w pierwszych meczach dnia. Etap Challengers turnieju zakończył się 11 maja, a osiem drużyn z puli 16 osób przeszło do etapu Legends.

Cele turnieju

CS:GO Paris Major 2023 to dla wielu ostatnia szansa na ugruntowanie swojej spuścizny. Ten Major jest ostatnim rozgrywanym w Counter-Strike: Global Offensive, a następny Major, który odbędzie się mniej więcej o tej samej porze w przyszłym roku, zostanie rozegrany w Counter-Strike 2. Naturalnie wszyscy są więc podekscytowani możliwością zobaczenia, co turniej przyniesie zarówno kibicom, jak i zawodnikom.

Kwalifikacje RMR

Kwalifikacje RMR, które odbyły się przed turniejem, oraz faza Pretendentów nadały ton ekscytującej fazie Legends i play-offom, które rozpoczną się 18 maja.

Oczekiwanie na rozpoczęcie Legends Stage jak… #BLASTTVMajor pic.twitter.com/Gj6rQVKWTN— BLAST.tv (@BLASTtv) 12 maja 2023 r

Forma zespołów

Wchodząc w ten etap, niektóre zespoły, takie jak ENCE i G2, które jako pierwsze wyeliminowały pulę zespołów w fazie Challengers, są w gorącej formie. Drużyny takie jak Heroic, które zajmują obecnie pierwsze miejsce na świecie, czekają, by rzucić się na jakąkolwiek zmianę, która zbliży ich o cal do tytułu koronacji na zwycięzcę ostatniego Majora CS:GO.

Szansa dla profesjonalnych graczy

BLAST.tv Paris Major 2023 to ostatnia szansa dla wielu profesjonalnych graczy, którzy są teraz aktywni, aby scementować swoją spuściznę. Mamy w grze liderów, takich jak Karrigan, którzy z każdym dniem są coraz bliżej zawieszenia butów na dobre. Tak więc to tacy gracze jak on i jak widzieliśmy, kennyS i NbK- na etapach RMR ciężko pracują, aby jak najlepiej wykorzystać tę szansę, która pojawiła się na ich drodze.

Relacje z BLAST.tv Paris Major 2023

Po przygotowaniu sceny nadszedł czas, abyśmy mogli usiąść, zrelaksować się i cieszyć się ostatnim etapem finałowego turnieju Major w Counter-Strike: Global Offensive, ponieważ wkrótce zrobi się ekscytująco. Aby uzyskać wszystkie nasze relacje z BLAST.tv Paris Major 2023, sprawdź tę stronę.

Tagi

  • COUNTER STRIKE
  • główny Major CSGO
  • CSGO PARYŻ MAJOR
  • PARYŻ MAJOR 2023
  • GŁÓWNY CSGO w Paryżu

Źródło: https://www.digit.in/news/gaming/csgo-paris-major-2023-legends-stage-begins-today-67997.html.