Duet modersów „CS:GO” tworzy oparty na flagach tryb gry gokartowej


Grupa modderów stworzyła tryb gry na gokartach w niezwykle popularnej strzelance zespołowej firmy Valve Counter Strike globalna ofensywa (CS:GO).

Wydany dzisiaj (29 sierpnia) mod jest dostępny do pobrania bezpośrednio ze Steam tutaj.

Nazywany „trybem gry w trybie przechwytywania flagi dla pojazdów” Counter Strike globalna ofensywa”, gracze mogą wystrzeliwać rakiety w przeciwników, skakać i atakować z powietrza, aby zarówno przejąć, jak i zabezpieczyć flagi (poprzez Kropki e-sportowe).

Zobacz krótki klip z CS:GO Kart od samozwańczych „dwóch przypadkowych kolesi” poniżej.

Czerwono-niebieska drużyna będzie musiała poruszać się po mapie, jak widać na powyższym filmie, aby dostać się do bazy innych drużyn i ukraść ich flagę, w typowy sposób w trybie przechwytywania flagi.

Mod został opracowany przez Dietera Stassena i Luke’a Millantę, a Milanta opowiadała Kropki e-sportowe: „Zamiast bawić się żołnierzami/ludźmi, przybieracie formę gokarta strzelającego rakietami. Stąd każda drużyna walczy o przejęcie flagi drugiej drużyny i zwrócenie jej do swojej bazy.

„Za każdym razem, gdy to robią, zdobywają punkt. Drużyna z największą liczbą punktów na koniec gry wygrywa. Na całej mapie znajdują się dopalacze prędkości, amunicja (rakiety), teleporty i apteczki/dopalacze”.

CS:GO Kart mod. Źródło: Valve / Dieter Stassen i Luke Millanta

Millanta dodała, że ​​mod jest podobny do „Liga Rakietowa ale w CS:GO i z prawdziwymi rakietami”.

W innym miejscu w sferze produktów Valve firma w nowej książce poświęconej rynkom azjatyckim poinformowała, że ​​planuje przyszłe wersje sprzętu i oprogramowania Steam Deck.

„Steam Deck to pierwszy w nowej kategorii przenośnych komputerów do gier Steam” — czytamy w broszurze. „W przyszłości Valve będzie kontynuować ten produkt, wprowadzając ulepszenia i iteracje sprzętu i oprogramowania, wprowadzając na rynek nowe wersje Steam Deck. Podobnie jak oryginał i wszystkie komputery PC, te przyszłe produkty będą nadal zapewniać dostęp do tego samego katalogu gier Steam, który gracze już znają i kochają.”

W innych wiadomościach Riot Games udostępniło aktualizację nadchodzących zmian na mapie Złamania, a gracze spodziewają się więcej szczegółów na ten temat „wkrótce”.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630cf09690c24ee089469657924ba5e8&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcsgo-modding-duo-create-a-flag-based-kart-game-mode-3300045&c=881156593867605142&mkt=fr-fr