Drużynowy duch triumfuje: Team Spirit pokonuje FaZe Clan 3-0 podczas IEM Katowice 2024 dzięki historycznemu występowi donk.

Triumfalny zwycięzca IEM Katowice 2024

Team Spirit zostało okrzyknięte mistrzami IEM Katowice 2024 po tym, jak pokonali drużynę FaZe Clan 3-0 w wielkim finale, dzięki historycznemu występowi prodigy rifler donk. (Foto: ESL)

Spektakularny bieg Team Spirit

Wzrastająca rosyjska drużyna Counter-Strike 2 (CS2) Team Spirit została okrzyknięta mistrzem IEM Katowice 2024 w poniedziałek (12 lutego) po historycznym biegu, który doprowadził ich od fazy Play-In aż do zdecydowanego pokonania FaZe Clan 3-0 w wielkim finale.

Spirit musiał zacząć turniej na etapie Play-In, najpierw pokonując Apeks z Norwegii i The MongolZ z Mongolii, aby zdobyć miejsce w grupowym etapie podwójnej eliminacji GSL format Group Stage.

Następnie drużyna rosyjska została rozstawiona do grupy A, gdzie kontynuowała silny start, pokonując Natus Vincere 2-1 i ograniając Complexity. Następnie Spirit zmierzył się z FaZe w górnych finałach grupy, pokazując swoją siłę w 2-0, co zapewniło obu drużynom miejsce w fazie Playoffs.

Dominujący występ Team Spirit

Team Spirit wygrał sześć kolejnych rund jako strona CT, zanim FaZe zdobyło swoje jedyne zwycięstwo rundy w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 11-1 na korzyść rosyjskiej drużyny.

Donk dał popisowy występ, zakończył grę ze 26 killami (z 13 headshotami) i jedną asystą przy zaledwie ośmiu śmierciach dla absurdalnego ratingu 2.38.

Z ich zwycięstwem, Donk i Spirit zdobyli zdecydowaną większość z 400 000$ z puli nagród w wysokości 1 000 000$ IEM Katowice 2024. .

FaZe zadowoliło się drugim miejscem i 180 000$ pocieszenia.

Źródło : www.bing.com