Donny Pangilinan i inne gwiazdy Good Game wypowiadają się na temat gier online

Nowy film o e-sporcie w Filipinach

Nadchodzący film o e-sporcie w Filipinach, GG, pokazał różne perspektywy na dobre i złe strony gier online.

Perspektywa rodzicielska z udziałem gwiazd filmu

Maricel Laxa-Pangilinan i jej syn Donny Pangilinan, którzy grają rolę matki i syna, wypowiedzieli się na temat konieczności ustanowienia granic w grach online. Maricel podkreśliła ważność komunikacji między rodzicami a dziećmi w tej kwestii.

Johannes Rissler jako Kev, członek zespołu e-sportowego Tokwa’t Bad Bois (TBB), podkreślił wagę opanowania i umiaru w grach wideo.

Igiboy Flores jako Joseph, znany jako ExtraRice, również wspomniał, że nadmierne granie w gry może przynieść złe skutki, ale zaznaczył, że gry wideo mogą mieć również pozytywny wpływ i korzystać nawet jako narzędzie edukacyjne. On również podkreślił, że balans między grami, życiem rodzinnym i czasem spędzonym z przyjaciółmi jest kluczem.

Kaleb Ong, grający Santino z TBB, mówił, że gry wideo stanowią ucieczką od stresu codzienności, ale podkreślił konieczność zachowania umiaru.

Donny, lider zespołu TBB, powiedział, że granie w gry wymaga zachowania umiaru, podobnie jak jego mama i koledzy. Jego uczciwość o tym, że kiedy nie odbiera telefonu, to zauważa to jego mama i to dla niej ważniejsze niż gra, budzi szacunek.

Film „GG”

Film GG jest duzym przedsiewzięciem dla rodziny Pangilinanów. To ich kolejny wspólny projekt na dużą skalę. Oprócz tego film był współfinansowany przez wiele firm z branży e-sportowej, co powoduje, że film cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów tej tematyki.

Źródło : www.bing.com