Dodatkowa sól zastępuje Sonic dyskietką


Extra Salt podpisała umowę z północnoamerykańskim strzelcem Ricklym „floppy” Kemerym CS:GO roster, organizacja ogłosiła dzisiaj.

Floppy dołączy do aktywnego składu ze skutkiem natychmiastowym, wypełniając pustkę powstałą po odejściu Arana „⁠Sonic⁠” Groesbeeka, który wczoraj został przeniesiony na ławkę, ponieważ chce zrobić sobie nieokreśloną przerwę od rywalizacji. Poinformowano już, że dyskietka ma wrócić do CS:GO po spędzeniu ostatnich pięciu miesięcy jako VALORANT odtwarzacz na Cloud9 Blue.

„Jestem podekscytowany powrotem do CS z moimi dobrymi przyjaciółmi”, napisała dyskietka Świergot. Grał u boku lidera gry Extra Salt, Johnny’ego „⁠JT⁠” Theodosiou i AWPer Josh „⁠oSee⁠” Ohm pod ATK i C9 w latach 2019-2020.

21-latek przestał z nimi grać po tym, jak C9 umieścił tę listę na ławce w październiku 2020 r. I przystąpił do podpisania międzynarodowej drużyny z Alexem McMeekinem. Lista została nazwana „The Colossus” przez dyrektora generalnego Henry’ego „HenryG” Greera, ale nie mogła osiągnąć oczekiwanych przez organizację rezultatów.

Wydaje się, że to definitywny powrót do floppy, który grał kilka oficjalnych CS:GO mecze po tym, jak przeszedł na VALORANT. Niektórzy fani będą ciekawi, ile czasu zajmie mu nadrobienie zaległości Kontratak ponownie mechanika i czy może pomóc Extra Salt osiągnąć nowe wyżyny w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Floppy zadebiutuje z Extra Salt w najbliższą sobotę, 23 października w ESEA Fall Cash Cup dwa w Ameryce Północnej.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=838212DF01A04ED59835A667B54D1AD2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcounter-strike%2Fnews%2Fextra-salt-replaces-sonic-with-floppy&c=11540489057098715127&mkt=fr-fr