Diament w mojej głowie: niezbędny przewodnik IEM Rio CS:GO Major Pick 'Em Challenge


Czas zacząć stawiać swoje typy na IEM Rio CS:GO Major, po wydaniu przez Valve przepustki dla widzów Major 21 października, wraz z najnowszymi kapsułkami z autografami i naklejkami dla rywalizujących graczy i drużyn.

Dla posiadaczy przepustki widza to kolejna szansa na zagranie w najpopularniejszą grę fantasy na świecie CS:GO, Wyzwanie Pick’Em. W każdym majorze właściciele przepustek widza mogą wybrać, które zespoły przejdą przez każdy etap. Na etapie Challengers i Legends wybiorą również drużyny, które przejdą 0-3 i 3-0, a na etapie mistrzów (playoff) dokonają wyborów w każdej rundzie.

Wypełniając wyzwania, wybierając swoje typy lub przynajmniej większość swoich typów, ulepsz swoją monetę wydarzenia IEM Rio. Oprócz dumy, którą zdobywasz dzięki eksponowaniu swojej w pełni ulepszonej monety, możesz także zdobywać żetony pamiątkowe za każdym razem, gdy moneta jest ulepszana.

Oto pomocny przewodnik dotyczący dokonywania wyborów podczas IEM Rio CS:GO Główne wyzwanie Pick 'Em.

Jak grać w Wyzwanie Pick 'Em?

Po zakupie przepustki widza i aktywowaniu jej w grze, przejdź na stronę IEM Rio Major, a następnie przejdź na stronę Pick’ Em Challengers Stage. Tutaj zobaczysz wszystkie 16 drużyn rywalizujących w Challenge Stage, pięciorundowym szwajcarskim systemie, w którym osiem drużyn awansuje do Legend Stage.

Przeciągnij logo drużyny, której spodziewasz się uzyskać wynik 3-0 na miejsce 3-0, zrób to samo dla swojej prognozy 0-3, a następnie przeciągnij siedem kolejnych drużyn, które Twoim zdaniem awansują do następnego etapu. sloty. Spośród tych dziewięciu prognoz, które poczynisz, będziesz musiał uzyskać co najmniej pięć prawidłowych, aby ukończyć wyzwanie związane z ulepszeniem twojej monety.

Obraz przez zawór. Wybrane przez Scotta Robertsona.

Musisz wypełnić cały przedział play-off dla etapu mistrzów, w tym kto wygra wielki finał. Możesz ukończyć maksymalnie trzy wyzwania monet, wykonując jedną z poniższych czynności:

  • Prawidłowo odgadnij dwie drużyny, aby dotrzeć do półfinału
  • Prawidłowo odgadnij jedną drużynę, która dotrze do wielkiego finału
  • Prawidłowo odgadnij drużynę, która wygra wielki finał

IRM Rio Major – Challengers Stage Pick „Em Suggestions”

Dokonanie wyboru 3-0 może być pewnym wyzwaniem, ponieważ pominięcie tego wyboru może oznaczać pominięcie zarówno wyboru 3-0, jak i jednego z siedmiu typów, aby awansować. Ale to prowadzi do tego, że ludzie czasami zastanawiają się i uciekają przed użyciem swojego wyboru 3-0 w drużynie, która ma prawie gwarancję awansu.

W pierwszej dziesiątce światowych rankingów HLTV w momencie wypuszczenia przepustki widza znajduje się pięć drużyn, które znajdują się na etapie Challengers. Wszystkie pięć (Vitality, C9, Outsiders, FURIA i MOUZ) prawdopodobnie powinno być w twoich wyborach do awansu, a jeden z nich powinien prawdopodobnie być twoim wyborem 3-0.

Jeśli chodzi o wybór 0-3, bezpiecznym zakładem byłoby wybranie IHC lub Greyhound, jednej z dwóch drużyn z Asia RMR. Po prostu nie mają stałego doświadczenia z czołowymi zespołami zachodnimi, aby naprawdę być uważanym za zespół, który wyjdzie z tego etapu.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/diamond-on-my-mind-the-essential-iem-rio-csgo-major-pick-em-challenge-guide