Dev1ce powrócił do Astralis – Counter-Strike: Global Offensive


Duńska organizacja e-sportowa Astralis ogłosiła, że ​​ponownie podpisuje kontrakt z byłym członkiem, w szczególności legendą Counter-Strike: Global Offensive, Nicolai „dev1ce” Reedtz.

Jak zauważono w poście na blogu, Dev1ce powraca do Astralis ze skutkiem natychmiastowym, w ramach wieloletniej umowy, której dokładna specyfika finansowa pozostaje nieznana.

„Po raz pierwszy od lat nie mamy dużego turnieju tuż za rogiem i nie ma natychmiastowej presji, więc poświęcamy czas na robienie rzeczy w zespole i wokół niego – we właściwym czasie” – powiedział dyrektor sportowy Astralis , Kasper Hvidt. – Dotyczy to również jego powrotu do turnieju. Nicolai natychmiast wejdzie do grupy i będzie pracował z trenerem i zespołem, a jestem pewien, że jego obecność zrobi różnicę od pierwszego dnia.

Dev1ce zastąpi Asgera „farliga” Jensena w składzie Astralis i mówiąc o powrocie do duńskiego zespołu, Dev1ce stwierdził:

„Nie potrafię opisać, jak bardzo cieszę się, że znów jestem w domu. Astralis jest bardzo bliskie mojemu sercu i każdy, kto jest tu od jakiegoś czasu, wie, że jest to bardzo wyjątkowa organizacja z wielkimi wartościami, dużym wewnętrznym wsparciem, i jestem bardziej niż gotowy, aby pomóc w budowaniu przyszłości Astralis!”

Źródło : https://www.gamereactor.eu/dev1ce-has-returned-to-astralis-1217313/