dev1ce może nigdy nie wrócić do NiP po wydaniu na niego miliona dolarów


Ninjas in Pyjamas zwrócił na siebie uwagę, gdy za kontrakt Nicolaia „dev1ce” Reedtza zarobił ponad milion dolarów, ale to wszystko może być na nic.

Szwedzka firma informacyjna Expressen opublikowała wywiad z liderem gry Ninjas in Pyjamas, Hampusem „hampusem” Poserem. hampus omówił stan zespołu wchodzącego w BLAST Premier: Fall Groups 2022, a nawet wspomniał o niektórych zaktualizowanych strategiach drużyny. hampus poinformował również o nieobecności legendarnego dev1ce AWPer, który jeszcze nie wrócił do profesjonalnej gry.

Kapitan NiP po raz pierwszy wspomniał o nieobecności dev1ce, sytuacji, która martwi fanów od początku 2022 roku. Zapytany o skład drużyny na Rio Major rozpoczynający się 31 października, hampus odpowiedział, że spodziewa się, że obecny skład najprawdopodobniej pojawi się z dev1ce ponownie zostaje w domu.

„Wydaje się, że nigdy tak naprawdę nie wiedzieliśmy, z kim grać, gdy zniknęło dev1ce i takie rzeczy. Więc nigdy nie osiągnęliśmy żadnej stabilności, ale teraz możemy jeździć z tym samym zespołem i wszyscy są tutaj i szczęśliwi… To jest zespół, który mamy teraz” – powiedział hampus, zgodnie z tłumaczeniem cyfrowym.

dev1ce wciąż na przedłużonej przerwie na zdrowie psychiczne od składu NiP CSGO

Opierając się na poprzednich oświadczeniach dev1ce, prawdopodobnie nadal robi sobie przerwę na zdrowie psychiczne. Organizacja Ninjas in Pijamas ogłosiła jego odejście 20 stycznia 2022 r. dev1ce odpowiedział na post, potwierdzając zamiar powrotu do NiP, ale minęło prawie osiem miesięcy bez aktualizacji.

Wiele znanych nazwisk z e-sportu i transmisji strumieniowych robiło sobie przerwy na zdrowie psychiczne, w tym Turner „Tfue” Tenney i Tyler „Ninja” Blevins. Wielu graczy z listy Astralis miało dłuższe przerwy na zdrowie psychiczne, co przyczyniło się do ery sześcioosobowej organizacji. Wielu fanów nie może się doczekać powrotu gwiazdy NiP AWPer, ale nikt nie zgaduje, kiedy może powrócić.

Źródło : https://win.gg/news/dev1ce-may-never-return-to-nip-after-spending-1-million-on-him/