Dedykowani gracze Overwatch 2 dają upust swojej złości na traktowanie bohaterów gry przez Blizzarda


Obserwacja Debiut 2 był kompletną katastrofą, a nowe strony postaci to tylko jeden z przykładów powszechnego niezadowolenia z najnowszego wydania Blizzarda. Gracze mieli nadzieję, że Overwatch 2 będzie wyraźną poprawą w stosunku do oryginału po usłyszeniu, że Overwatch na stałe zamknie swoje serwery. Mimo to wszystko wskazuje na to, że sequel jest poważnym rozczarowaniem.

Chociaż zachowuje zręczną mechanikę strzelanek bohaterów, która sprawiła, że ​​Overwatch stał się hitem, wielu graczy oczekiwało większej zawartości fabularnej, która opierała się na wielopokoleniowej fabule Overwatch i kolorowej obsadzie postaci.

POWIĄZANE: Ostateczna wersja Ys: Memories of Celceta już dostępna na PlayStation 4 w Ameryce Północnej

Podczas gdy wielu graczy było rozczarowanych, gdy dowiedziała się, że kampania kooperacyjna Overwatch 2 zostanie opóźniona i przeniesiona do modelu subskrypcji epizodycznej, mieli nadzieję, że podstawowe doświadczenie gry będzie nadal honorować jej bohaterów, zarówno starych, jak i nowych, z takim samym szacunkiem. w pierwszej grze.

Zaktualizowane profile postaci na stronie Overwatch 2 spotkały się ze szczególnie negatywnymi opiniami graczy. Teraz, gdy stara strona internetowa zniknęła, nie możesz uzyskać dostępu do witryn z postaciami seniorów za pomocą oficjalnych metod, ale nowe są również znacznym rozczarowaniem.

POWIĄZANE: Counter-Strike: Global Offensive ustanawia nowy rekord, pokonując łącznie Fallouta 4 i GTA5

Bogata i zróżnicowana obsada postaci Overwatch, które podbiły serca graczy na całym świecie, została zredukowana do krótkiej notki lub akapitu, pomijając krytyczne, kluczowe punkty z ich przeszłości, a w niektórych przypadkach nawet podstawowe informacje, takie jak ich wiek lub prawdziwe imię .

Chociaż podstawowa rozgrywka w grze jest przyjemna, Overwatch 2 otrzymało wiele negatywnej uwagi z powodu problemów z serwerami, nowym mechanizmem monetyzacji i interfejsem użytkownika. Deweloperzy w Blizzard Rozrywka będzie miał dla nich swoją pracę, ale można to zrobić

Ponieważ może upłynąć trochę czasu, zanim serwery będą stabilne, możesz przynajmniej okazać uznanie dla społeczności Overwatch 2, aktualizując profile postaci.Źródło : https://happygamer.com/dedicated-overwatch-2-gamers-vent-their-anger-at-blizzards-treatment-of-the-games-heroes-107283/