Data premiery CS Source 2: wszystkie najnowsze szczegóły!


Fani Counter-Strike: Global Offensive mówili o kolejnej wersji od lat, ale do tej pory nie było żadnych aktualizacji. Richard Lewis, dziennikarz zajmujący się e-sportem, mówi, że Valve w końcu zmierza w kierunku silnika Source 2 i że gra mogłaby zostać przeniesiona na niego już w tym miesiącu.

Mimo że wciąż ma dużą rzeszę fanów, trudno uwierzyć, że CS:GO ma już ponad dekadę i osiągnął już swój szczyt, więc potrzebuje nowej aktualizacji.

Lewis mówi, że jego anonimowe źródła powiedziały mu, że „rzeczywiście była już w drodze nowa wersja Counter-Strike: Global Offensive, nad którą pracowano przez jakiś czas”. A nowa wersja gry „prawie na pewno zostanie wydana pod roboczym tytułem Counter-Strike 2, a wstępna data premiery wersji beta to marzec, a na zewnątrz 1 kwietnia”.

Największy wyciek CS:GO na Source 2 właśnie pojawił się w najnowszej aktualizacji Dota 2

Nie pozwól, aby ta gra przeleciała ci przez palce:

Lewis mówi również, że grupa profesjonalnych graczy, którzy nie zostali wymienieni, została potajemnie przewieziona do siedziby Valve w Seattle, aby zobaczyć grę przed jej premierą. A przeniesienie gry na silnik Source 2 powinno sprawić, że gra będzie działać lepiej i mieć lepszą grafikę.

Źródła zbliżone do Lewisa potwierdziły również, że gra otrzyma nowe 128 serwerów tickowych zamiast 64 serwerów tickowych, aby poprawić opóźnienia i matchmaking.

Nadal nie jest jasne, czy jakiekolwiek zmiany w Counter-Strike: Global Offensive doprowadzą do zupełnie nowego roboczego tytułu gry, takiego jak Counter-Strike 2, czy też zostanie on po prostu przemianowany, jak Dota 2.

Często Zadawane Pytania

Czy Source 2 zostanie wydane?

Valve stworzyło Source 2, czyli silnik gry. Silnik został ogłoszony następcą oryginalnego silnika Source w 2015 roku. Pierwsza gra, która go używała, Dota 2, została przeniesiona z Source w tym samym roku.

Czy CSGO jest lepsze od CS Source?

Grafika i matchmaking w CSGO są lepsze. Jest wielu ludzi, którzy lubią CSGO. CSGO ma DUŻO większą bazę graczy niż CS Source. W CSGO mapy są lepiej narysowane i mają więcej szczegółów.

Czy wyjdzie nowy Counter-Strike?

Mówi się, że Valve Software, które stworzyło gry Steam i Half Life, wyda nową grę Counter-Strike: Global Offensive jeszcze w tym miesiącu.

Źródło : https://leedaily.com/2023/03/09/cs-source-2-release-date/