Data premiery Counter-Strike 2 zapowiedziana na 27 września

Counter-Strike 2 Zostanie wydany za tydzień zgodnie z zapowiedzią

Counter-Strike 2, bardzo oczekiwana kontynuacja ikonicznego strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby, początkowo została ogłoszona jako bezpłatna aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na X ostatnio opublikowało zagadkowe pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co zamierzają robić w przyszłą środę. Spowodowało to spekulacje, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 może w końcu nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zawierało trzy oddzielne filmy, które szczegółowo przedstawiają główne ulepszenia gry:

Rosnący poziom świata:

Ten film skupiał się na ulepszeniach map, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i ulepszonych otoczeń do eksploracji.

Wykraczając poza prędkość odświeżania:

Drugi film opisywał nowe mechanizmy ruchu i strzelania, co wskazuje, że gracze mogą oczekiwać ulepszonych doświadczeń podczas rozgrywki.

Reagujące dymy:

Trzeci film omawiał nowe granaty dymne typu „dynamic volumetric”, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji dotyczących korzystania z dymu jako osłony.

Ograniczony test Counter-Strike 2 został udostępniony obecnym graczom CS:GO, a zaproszenia do testów zostały wysłane do użytkowników na podstawie takich parametrów jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja do testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji zostanie wprowadzona nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli data 27 września zostanie potwierdzona, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, z ulepszonymi mapami, mechanikami ruchu i strzelania, oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie miała system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

Źródło : www.bing.com