Data premiery Counter-Strike 2 ustalona na 27 września – właściciel Valve podgrzewa atmosferę

Counter-Strike 2 zostanie wydane za tydzień! Według trailera, Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, początkowo została ogłoszona jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na X niedawno opublikowało zagadkowe pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co będą robili w najbliższą środę. To prowadzi do spekulacji, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 może w końcu miała miejsce 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 było poprzedzone trzema osobnymi filmikami, przedstawiającymi główne ulepszenia w grze:

Podnoszenie poziomu świata:

Ten filmik skupiał się na ulepszeniach mapy, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i udoskonalonych otoczeń do eksploracji.

Ruszenie poza wartości tic:

Drugi filmik przedstawiał nowe mechaniki ruchu i strzelania, wskazując, że gracze mogą oczekiwać ulepszonych doświadczeń z rozgrywki.

Reaktywne dymy:

Trzeci filmik omawiał nowe granaty dymne „dynamiczne wolumetryczne”, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji przy korzystaniu z dymu jako osłony.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 zostały zaproponowane aktualnym graczom CS:GO, a zaproszenia do testów zostały wysłane do użytkowników na podstawie takich parametrów, jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja testów została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli potwierdzi się termin premiery 27 września, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia w grze Counter-Strike, z ulepszonymi mapami, mechanikami ruchu i strzelania, oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie posiadać system rankingowy CS Rating, aby zapewnić bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenia rozgrywki dla graczy.

Źródło : www.bing.com