Data premiery Counter-Strike 2 ustalona na 27 września – Valve rozgrzewa atmosferę

Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowego strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, została początkowo zapowiedziana jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na platformie X niedawno opublikowało enigmatyczne pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co będą robić w następną środę. To doprowadziło do spekulacji, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 może ostatecznie nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 opierało się na trzech oddzielnych filmach przedstawiających główne ulepszenia gry:

Unowocześnienie Świata:

Ten film skupiał się na ulepszeniach map, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego otoczenia do eksploracji.

Ruszanie Dalej od Tick Rate:

Drugi film szczegółowo opisywał nowe mechaniki ruchu i strzelania, co wskazuje, że gracze mogą oczekiwać lepszych doświadczeń związanych z rozgrywką.

Reaktywne Dymi:

Trzeci film omawiał nowe granaty dymne o „dynamicznym wolumetrycznym” działaniu, sugerując, że gracze będą mieli większe możliwości taktyczne w zakresie wykorzystania dymu jako osłony.

Kontrolowane testy Counter-Strike 2 były dostępne dla obecnych graczy CS: GO, a zaproszenia do testu zostały wysłane użytkownikom na podstawie parametrów, takich jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja dla limitowanego testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w kolejnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli potwierdzi się data premiery 27 września, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia Counter-Strike z ulepszonymi mapami, mechaniką ruchu i strzelania oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie zawierać system rankingowy CS Rating, zapewniający bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

Źródło : www.bing.com