Data minery odkrywa nowości w Counter-Strike 2

Dowody na nadchodzące zmiany w Counter-Strike 2

Nowe dodatki w Counter-Strike 2

Potencjalne nowości obejmują ekskluzywne skórki, mapy oraz przedmioty do dostosowania, aby przyciągnąć graczy.

Data Miner o nadchodzącej operacji

Data Miner sugeruje nadchodzącą operację z nagrodami, w tym zwierzątami domowymi i animacjami interaktywnymi.

Counter-Strike 2 otrzymał aktualizację we wrześniu 2023 roku, a odbiór nowej wersji jest mieszany. Mimo że gra ma duże grono graczy, wciąż wydaje się być we wczesnych fazach rozwoju. W styczniu 2024 roku Valve oficjalnie zakończyło wsparcie dla pierwszego Counter-Strike’a, aby zachęcić graczy do spróbowania nowej wersji.

Przyszłe dodatki w Counter-Strike 2 według Data Minera

Popularny twórca treści dotyczących Counter-Strike 2, Gabe Follower, przedstawia nowe potencjalne dodatki na podstawie data miningu. Ostatnia aktualizacja koncentrowała się na zmianach poprawiających jakość rozgrywki, ale Gabe Follower informuje o nadchodzącej operacji, która wprowadzi nowe nagrody i misje.

Ponadto, według Data Minera, istnieje wiele danych sugerujących obecność nowych map w Counter-Strike 2, takich jak Thera, Memento (Wingman), Assembly, Pool Day i Mills. Gabe Follower zauważa również nowe animacje, w których gracz wchodzi w interakcje z kurczakami.

Mimo obecności już istniejących dodatków kosmetycznych, gracze są podekscytowani potencjalnymi nowościami, czekając na kolejne aktualizacje w Counter-Strike 2.

Źródło : www.bing.com