Czy Valve przygotowuje się do ujawnienia nowej gry?


Nowa oferta na SteamDB sprawia, że ​​fani spekulują w nieskończoność.

Valve może być obecnie najbardziej znany ze swojego cyfrowego rynku Steam i, oczywiście, dominującego sprzętu Steam Deck. Ale są także firmą, która opracowuje również gry wideo. W przeszłości widzieliśmy kilka wielkich hitów studia, począwszy od Kontratak, Pozostawiono 4 martwych, Portaloraz Pół życia. Ale chociaż ich wydania gier są nieco oddalone od siebie, może w końcu pojawić się coś nowego od firmy.

Gracze intensywnie oglądają SteamDB. Jest to baza danych zawierająca wszystko na Steamie i może dać graczom wczesny wgląd w to, co może pojawić się w najbliższej przyszłości. Niedawno dodano nowy plik konfiguracyjny o nazwie Przesyłanie wydarzeń Valve. Nie ma tu nic więcej, co mogłoby dać fanom wgląd w to, co ma nadejść, ale wiele raportów online stwierdza, że ​​​​tylko Valve ma możliwość utworzenia pliku konfiguracyjnego. Ponadto te poprzednie pliki konfiguracyjne są powiązane z większymi premierami Valve, takimi jak gry i sprzęt.

To sprawia, że ​​fani zastanawiają się, czy firma może wydać zupełnie nową grę. Plotki i spekulacje szaleją w Internecie, ponieważ firma kontroluje sporo popularnych adresów IP. Jesteśmy pewni, że jest wielu fanów, którym spodoba się nowa odsłona którejkolwiek z serii, o których wspominaliśmy wcześniej. W końcu jedną z plotek krążących od lat było legendarne wydanie a Half-Life 3. Chociaż plik konfiguracyjny nie podkreśla, do jakiego adresu IP można to dołączyć, jeśli w ogóle.

Ponownie, równie dobrze może to nie być nawet wydanie gry. W każdym razie fakt, że coś potencjalnie zbliża się do wielkiego publicznego debiutu Valve, wywołał mnóstwo rozmów. Oczywiście będziemy uważnie śledzić wszelkie nowe oficjalne komunikaty firmy. Ale kiedy czekamy na oficjalne oświadczenia Valve i rozpoczęcie działań marketingowych, najlepiej stąpać ostrożnie po Internecie. Bez wątpienia pojawi się wiele rzekomych przecieków, aby pokazać, co planuje Valve. Podobnie jak plotki, te przecieki mogą równie dobrze być całkowicie fałszywe.

W międzyczasie Valve odnosi mnóstwo sukcesów dzięki swojej najnowszej wersji, Steam Deck. To przenośny podręczny komputer do gier, który poradzi sobie z nowoczesnymi tytułami. Mamy nawet film „Zanim kupisz” omawiający sprzęt, który możesz obejrzeć poniżej.

ŹródłoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b73a54fbd049b499607cf9a3bcbcbe&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Fupdates%2Fid%2F425210%2Farticle%2Fis-valve-getting-ready-to-reveal-a-new-game%2F&c=17528769343323700508&mkt=fr-fr