Czy Counter-Strike 2 jest dostępny na macOS lub Linux?

Counter-Strike 2 na macOS i Linux: Czy będziesz mógł grać na swoim urządzeniu?

Counter-Strike 2, oczekiwana z niecierpliwością kontynuacja CS:GO, jest teraz w pełnym rozkwicie limited-time playtest. Fani nie mogą się doczekać, aby tego spróbować. Jednak niektórzy mogą zastanawiać się, czy mogą grać w niego na swoich urządzeniach macOS lub Linux. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat Counter-Strike 2 na macOS i Linux.

Counter-Strike 2 na horyzoncie

Wydanie Counter-Strike 2 blisko się zbliża, a gracze z całego świata są podekscytowani, aby w niego zagrać, a niektórzy nawet mają wcześniejszy dostęp do gry dzięki limited test. Sequel nie tylko wprowadza pewne istotne zmiany map, ale także pozwala na przeniesienie skórek z CS:GO.

Czy Counter-Strike 2 będzie dostępny na macOS i Linux?

Biorąc pod uwagę historię Valve, która wydaje grę na wszystkich platformach, w tym na Xboxie i PlayStation, a następnie skupia się tylko na wersji PC, wielu graczy jest ciekawych, czy CS2 będzie również kompatybilny z macOS i Linux, czy też będzie dostępny wyłącznie dla Windowsa.

Niestety, Counter-Strike 2 Limited Test jest dostępny tylko dla systemu Windows. Jednak oczekuje się, że gra będzie dostępna na macOS i Linux, ponieważ CS:GO było na nich dostępne. Deweloperzy jednak nie potwierdzili tego, co oznacza, że użytkownicy macOS i Linux będą musieli poczekać, aż pojawią się więcej szczegółów.

Rozczarowanie fanów

To zmartwiło niektórych fanów, którzy mieli nadzieję, że będą mogli wypróbować nowe funkcje i ulepszenia CS2, takie jak nowe tryby, ulepszone mapy i rozgrywkę na swoich preferowanych platformach. Gra obiecuje również dostarczyć bardziej realistyczne i immersywne doświadczenie dzięki ulepszonym grafikom, fizyce i dźwiękom, które przyciągną zarówno weteranów, jak i nowych graczy.

Podsumowanie

Będziemy aktualizować te informacje, jak tylko otrzymamy nowe dane. Do tego czasu, zerknij na nasze inne przewodniki Counter-Strike 2:

– Najlepsze ustawienia, aby uniknąć opóźnień wejściowych w Counter-Strike 2
– Najlepsze kody celownika CS:GO & CS2 używane przez profesjonalistów
– Jak używać ustawień Counter-Strike 2 s1mple’a
– Co to są Premier Ranks i CS rating w Counter-Strike 2
– Jak przypisywać granaty i rzutować je w CS2
– Najlepsze komendy Counter-Strike 2
– Jak pokazać FPS w Counter-Strike 2
– Najlepsze ustawienia PC Counter-Strike 2

Zarejestruj się na Dexerto za darmo i otrzymuj mniej reklam, włącz tryb ciemny oraz korzystaj z ofert specjalnych w grach, telewizji, filmach i technologii.

Źródło : www.charlieintel.com