Cztery zespoły CS:GO rywalizują o reprezentację Indii w Skyesports Souvenir

Nowy turniej Counter-Strike w Indiach: Poznaj Skyesports Souvenir 2023!

Intensywna rywalizacja

Turniej Counter-Strike w Indiach, zatytułowany Skyesports Souvenir 2023, będzie świadectwem naszego celu budowania mapy drogowej dla esportu w kraju. Będzie to również okazja dla drużyn do rywalizacji z zespołami międzynarodowymi, ponieważ przeniesiemy akcję Counter-Strike z Skyesports do innych regionów.

Cztery drużyny będą brały udział w intensywnej rywalizacji, w której wyłonią się ostateczni zwycięzcy. Fani i entuzjaści będą mogli śledzić całą akcję na żywo, ponieważ mecze zostaną transmitowane na kanałach Skyesports na YouTube, Facebooku, Loco i Glance.

Gorący harmonogram

Sprawdź harmonogram meczów:

Piątek (22 września):

– Reckoning Esports vs. Gods Reign

– Revenant Esports vs. Marcos Gaming

Sobota (23 września):

– Reckoning Esports vs. Marcos Gaming

– Gods Reign vs. Revenant Esports

Niedziela (24 września):

– Reckoning Esports vs. Revenant Esports

– Marcos Gaming vs. Gods Reign

Wielka nagroda dla zwycięzców

Najlepsza drużyna tego turnieju zdobędzie tytuł reprezentanta Indii na Skyesports Souvenir – International Playoffs, które odbędą się od 25 do 30 września. Indie będą jednym z sześciu azjatyckich krajów walczących o chwałę w świecie Counter-Strike.

Aby być na bieżąco z informacjami na temat krajów uczestniczących w Skyesports Souvenir, śledź nasze konto na Instagramie, Facebooku i Twitterze.

Wzrost popularności esportu w Indiach

Skypeports Souvenir 2023 to wydarzenie, które jest sponsorowane przez AMD x Windows 11. Raport India Games Market Report 2023 opracowany przez Niko Partners prognozuje, że całkowite dochody z gier w Indiach w 2023 roku wyniosą 868 milionów dolarów, co stanowi znaczny wzrost o 21,2 procent w skali roku.

Raport podkreśla również, że całkowita liczba graczy w kraju wzrośnie do 444,4 milionów w 2023 roku, a prognozy wskazują, że do 2023 roku wzrośnie do ponad 641 milionów. Co ważne, 71,8 procent indyjskich graczy aktywnie uczestniczy w esporcie, co czyni zawody takie jak Skyesports Souvenir idealną platformą dla marek do kontaktu z tą silnie zaangażowaną społecznością graczy w Indiach.

Źródło : 12thkhiladi.com