Cztery powody, dla których zakłady CS:GO są popularne wśród fanów e-sportu


Counter-Strike: Global Offensive to popularna strzelanka taktyczna ze względu na prostą konstrukcję, a jednocześnie wysoki pułap umiejętności, który umożliwił profesjonalne e-sporty. Z kolei scena e-sportowa umożliwiła CS:GO skupienie się na zakładach e-sportowych. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych tytułów w zakładach na e-sporty, a oto powody, dla których:

CS:GO ma prostą mechanikę rozgrywki

Wspomniana wcześniej prosta konstrukcja gry sprawiła, że ​​stała się popularna w sportach widowiskowych. W większości przypadków grę wideo najlepiej rozumie się z perspektywy gracza. CS:GO to jednak prosta strzelanka taktyczna, w której umiejętności są łatwe do odczytania z perspektywy trzeciej osoby. Wszystko, co musisz wiedzieć, to kto pozostał przy życiu i która drużyna zrealizowała swój cel.

Rynki zakładów CSGO są łatwe do określenia wśród bukmacherów dzięki ich prostocie. Istnieje wiele rodzajów rynków, takich jak wyniki powyżej/poniżej, zwycięzcy meczów i zwycięzcy map. Gra podzielona jest również na liczne rundy, a obstawiający mogą obstawiać, która drużyna wygra każdą z nich.

Valve jest liderem na rynku e-sportowym

Valve było jedną z pierwszych firm, które zainwestowały w e-sport w swoich grach wideo, ponieważ współpracowały z dużymi organizacjami, a także organizował własne wydarzenia. Oprócz głównych lig CS: GO organizują również wydarzenia dla Dota 2 i Team Fortress 2, ich innych wielkich tytułów z gier wideo, które opracowali.

Częścią sukcesu e-sportowego Valve jest to, jak radzi sobie ze skórkami i innymi przedmiotami kosmetycznymi w grze. Można nimi handlować między graczami, co pomaga stworzyć gospodarkę opartą na społeczności, która finansuje wydarzenia międzynarodowe. Inną częścią jest to, jak tytuły, które noszą, są rozpoznawane na całym świecie od dziesięcioleci, ponieważ nowsze gry opracowane w ramach tego samego gatunku wykorzystują CS: GO jako porównanie.

Ekscytujące skórki i sposoby na ich wygranie poprzez zakłady

Skórkami CS:GO można handlować między użytkownikami. Niektóre są popularne, ponieważ wyglądają imponująco, podczas gdy inne są kultowe dzięki występom na scenie pro. Inne skórki są cenne, ponieważ nie są już dostępne w sklepie gry z powodu rotacji rozszerzeń CS:GO.

Jeśli chcesz kupić skórkę, której nie możesz kupić w sklepie, musisz licytować ją od innych graczy. Niektóre z nich mogą być zbyt drogie, więc następnym najlepszym sposobem na ich zdobycie jest hazard. Istnieje wiele usług internetowych innych firm, które umożliwiają graczom obstawianie skórek na zakłady lub gotówkę, aby wygrywać skórki.

CS:GO to najbardziej znana strzelanka FPS

Czasami to, co sprawia, że ​​gra jest popularna w zakładach e-sportowych, to rozpoznawalność marki. Zakłady CSGO są również popularne wśród osób nie będących graczami, ponieważ seria Counter-Strike jest znana poza społecznością e-sportową. Zawsze możesz znaleźć kogoś, kto nie gra w gry wideo, wiedząc o Counter-Strike’u po prostu ze względu na wpływ starej gry na kulturę na całym świecie. Ta popularność zapewnia, że ​​istnieje wiele serwisów informacyjnych dotyczących wydarzeń, więc zawsze możesz być na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami CS:GO.Source : https://gamestanza.com/2021/10/20/four-reasons-why-csgo-betting-is-popular-among-esports-fans/