Części T1 z autymatyką; powrót do CS:GO zamknij?


T1 ogłosił, że zespół Valorant zerwał z „autimatic” Ta Timothy’ego.

Wcześniejsi wybitni gracze CS: GO dołączyli do zespołu w lutym 2021, aby pomóc poprowadzić przerobiony skład, podczas gdy T1 odniósł trwały sukces w sezonie 2021 VCT. Nie mogłem tego zrobić.

Autimatic donosi, że w związku z możliwością powrotu do CS:GO, Dot Esports może ponownie połączyć się z byłymi kolegami z Cloud9 Jake „Stewie2k” Yip i Evil Geniuses.

Oczekiwano, że T1 usunie gracza z listy Valorant po dodaniu Joshua „steel” Nissana i Zandera „thwifo” Kima.

Zespół napisał na Twitterze w poniedziałek: „Chciałbym podziękować @autimaticTV za jego czas tutaj w T1”. „Dziękujemy za Twój wkład w zespół T1 VALORANT. Pozdrawiam za Twoje przyszłe wysiłki!”

autimatic i Stewie 2K wygrali ELEAGUE Boston Major w 2018 roku, grając razem w C9. Poprowadził także Gen.G do zwycięstwa w DreamHack Open Anaheim w 2020 roku.

Inny były kolega z drużyny C9, Tyler „Skadoodle” Latham, pozostaje w składzie T1 Valorant. Reszta listy obejmuje Rahul „curry” Neman Anthony „świt” Hagopia, który awansował z zespołu Akademii.

-Media na poziomie pola

Części T1 z autymatyką; powrót do CS:GO zamknij? Łącze źródłowe części T1 z autymatyką; powrót do CS:GO zamknij?Źródło : https://californianewstimes.com/t1-parts-with-autimatic-return-to-csgo-close/650372/