CS:GO Team Aurora oficjalnie po kwalifikacjach IEM Rio Major Europe RMR


Otwarte kwalifikacje do IEM Rio Major 2022 Europe RMR zaowocowały wieloma nieoczekiwanymi drużynami, które trafiły do ​​turnieju kwalifikacyjnego Major.

Jednym z takich zespołów, który przekroczył wszelkie oczekiwania, aby zająć czwarte miejsce na IEM Road to Rio 2022: Europe RMR – Open Qualifier #1, był Aurora Gaming.

Ta mieszanka CIS (Commonwealth of Independent States) składająca się z pięciu nowych i niedoświadczonych graczy zdołała pokonać drużyny drugiego poziomu, takie jak Anonymo Esports, Monte i BLUEJAYS, jednocześnie eliminując czwartą najlepszą drużynę CS:GO na świecie – Astralis.

Po ugruntowaniu sobie miejsca w Europe RMR A, zostali oficjalnie ogłoszeni jako skład CS:GO Aurora Esports i będą nadal rywalizować pod szyldem „Aurora” zamiast wspomnianego wcześniej pseudonimu.

Aurora Esports oficjalnie ogłasza skład CS:GO przed IEM Rio Major 2022: Europe RMR A

Obecny skład CS:GO Aurora Esports zebrał się tuż przed pierwszymi otwartymi kwalifikacjami z doświadczonym Siergiejem „starix” Ischuk trenuje drużynę.

Ten dość młody skład, który nie został przetestowany, był czarnym koniem, który zdołał przebić się do kwalifikacji Major. Pomimo tego, że zebrali się w tak krótkim czasie, nie byli wcale niedostatecznie przygotowani, przebijając się przez skumulowane kwalifikacje jak dobrze działająca jednostka.

Mówiąc o Aurorze, skład CIS jest kapitanem Artem „Kolej żelazna” Gradovich, który spędził dużą część swojej kariery rywalizując lokalnie, dołącza do niego inny doświadczony strzelec Amin „⁠sugaR⁠” Azimov i utalentowany fragger wejścia Viktor „Brak1” Boldyrev uzupełnia trio weteranów w drużynie.

Co do Aleksandra „KaiR0N-Anashkin i Jewgienij „⁠delus1onn⁠” Plottsov, obaj młodzi ludzie grali wcześniej w drużynach akademickich, takich jak VP.Prodigy i Spirit Academy, zapewniając niezbędną siłę ognia, aby skompletować ten zespół.

Pod okiem starixa i ich asystenta trenera Evgeny „⁠kula⁠” Batkin, drużyna pokonała już drużyny, które uważano za powyżej swojej kategorii wagowej, zwłaszcza Astralis, która jest ugruntowaną drużyną CS: GO, która konsekwentnie rywalizuje w wielu najlepszych światowych turniejach.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak zespół będzie się prezentował w europejskim RMR A, który jest pełen wielkich nazwisk z tylko ośmioma miejscami w ofercie.Źródło : https://afkgaming.com/csgo/news/csgo-team-aurora-goes-official-after-iem-rio-major-europe-rmr-qualification