CSGO pro używa monitora członka drużyny do gry po awarii gry w trakcie meczu


Brazylijczyk CS:GO pro HEN1 miał awarię gry w środku rundy. Ale w ostatniej chwili wykonał telefon, aby zagrać na monitorze swojego kolegi z drużyny, aby spróbować znaleźć luz.

Problemy techniczne to niefortunna rzeczywistość, jeśli chodzi o e-sport. Czasami po prostu się zdarzają i niewiele można z tym zrobić.

Podczas gdy niektóre tytuły e-sportowe, takie jak League of Legends, mają system pauzy, a także inne środki zaradcze, które mogą pomóc w przeciwdziałaniu błędom przerywającym grę i awariom peryferyjnym, rundy CSGO przebiegają nieprzerwanie od początku do końca, z przerwami między rundami w razie potrzeby / na żądanie poza bardzo rzadkimi okoliczności.

A brazylijski CS:GO pro Henrique „HEN1” Teles był więcej niż przygotowany do ukończenia rundy pomimo problemów technicznych.

CSGO pro używa monitora członka drużyny, aby spróbować wygrać rundę

MIBR miał przewagę człowieka w 8 rundzie pierwszego meczu w meczu do 3 zwycięstw przeciwko BIG, kiedy gra HEN1 uległa awarii w środkowej fazie gry.

Udało mu się zrestartować grę i szybko połączyć się ponownie, ale niestety jego monitor nie działał poprawnie po restarcie. Bez żadnych innych opcji HEN1 użył swojego ekran widza członka drużyny grać z.

Niestety jego wysiłek i pomysłowość nie wystarczyły. Udało mu się wylądować fajny flick AWP na jednym z członków BIG, ale drugi był w stanie go wyeliminować, zanim HEN1 zdołał zamknąć kolejną rundę.

Jeśli HEN1 gdyby się nie rozbił, byłaby to zupełnie inna runda dla MIBR. Jednak jego krótka chwila pomysłowości prawie wygrała rundę dla jego drużyny.

Okazało się to również krytycznym punktem zwrotnym w tej rundzie i dało BIG przewagę, której potrzebowali, aby odwrócić pierwszy mecz.

BIG zakończył serię, wygrywając 2-1 nad MIBR, pomimo szybkiego przemyślenia przez HEN1 kilku poważnych problemów technicznych.

Źródło : https://www.dexerto.com/csgo/csgo-pro-uses-teammates-monitor-to-play-after-game-crashes-mid-match-1927169/