CSGO pro FUSION odchodzi niespodziewanie, szokując społeczność


Znany zawodowy gracz Counter-Strike: Global Offensive zmarł.

Alex „FUSiON” Dincof zmarł 3 stycznia 2022 r. w wieku zaledwie 23 lat. W przyszłym miesiącu skończyłby 24 lata. Szczegóły odejścia FUSiON pozostają nieznane.

FUSION był włoskim graczem, który zaczął rywalizować w CSGO w wieku zaledwie 17 lat. Podczas gdy Włochy nie są często na mapie e-sportu, FUSION rywalizował już na arenie międzynarodowej. W 2016 roku, zaledwie rok po tym, jak zaczął grać na wysokim poziomie, FUSION dołączył do DOGES. Niedługo potem wygrał swój pierwszy turniej LAN.

Społeczność CSGO została mocno uderzona nagłymi i smutnymi wiadomościami. Inny włoski gracz CSGO, Bibu, powiedział, że myśl o przejściu FUSION doprowadzała go do płaczu. Inni komentowali, że smutno było widzieć, jak odebrano mu życie tak wcześnie, a FUSiON nie ma nawet szansy na osiągnięcie szczytu jego e-sportowych marzeń.

Na własnym koncie FUSiON na Twitterze młody zawodowiec niedawno napisał na Twitterze o swoich nadchodzących meczach. Jego śmierć wydaje się nagła i nieoczekiwana, sądząc po niedawnej działalności FUSiON, co czyni tę wiadomość jeszcze bardziej szokującą dla innych członków społeczności.

Społeczność CSGO właśnie dochodziła do siebie po wiadomości o odejściu Kristiny „Kika” Dukic. Półprofesjonalny gracz CSGO i znany twórca treści miał zaledwie 21 lat, kiedy zmarła. Zasugerowano, że Kika mogła odebrać sobie życie po publicznej sprzeczce z innymi znanymi osobistościami w kosmosie, ale przyczyna jej śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Źródło : https://win.gg/news/csgo-pro-fusion-passes-away-unexpectedly-shocking-community/