Legends BLAST.tv Paris Major 2023: dzień 1 – Wyniki meczów i tabela punktów

Legends BLAST.tv Paris Major 2023: dzień 1

W dniu rozpoczęcia etapu Legends BLAST.tv Paris Major 2023, zobaczyliśmy jak drużyny mierzą się w 16 meczach typu best-of-one. Na początku dnia, Na’Vi pokonało GamerLegion 16-19 i nadali ton całemu dniu. Niestety, ich radość była krótkotrwała, ponieważ później tego dnia Liquid pokonał ich 16-8 na Inferno. Liquid w swoim pierwszym meczu zmierzył się z 9INE i pokonał ich 16-9. Monte kontynuował swoją passę przeciwko Furii i fnatic, wygrywając oba mecze do dwóch zwycięstw.

Heroic zwarli rogi z FaZe, który miał trudny początek swojej głównej kampanii. FaZe przegrało z gigantami CadiaN 16-7 i kontynuowało szlak zwycięstwa w drugim meczu, w którym wygrali z Apeksem. Vitality była jedną z nielicznych drużyn, które pokonały postępujących w fazie Challengers, kiedy usiadły z G2 na Nuke. ENCE pokonał Bad News Eagles na Vertigo. Ale później w ciągu dnia Vitality dała im posmakować własnego lekarstwa. Monte i fnatic stoczyli ekscytujący pojedynek na Vertigo, który przeszedł w dogrywkę, a Monte wyłonił się jako zwycięzca z wynikiem 19-17 na ich korzyść.

Ostatnie cztery mecze tego dnia miały miejsce – NiP pokonał Furię, GamerLegion pokonał 9INE, G2 przegrał swój drugi pojedynek z Vitality, a FaZe wyglądał słabo po drugiej porażce w meczu z Into the Breach.

Tabela punktów

Oto tabela punktów na koniec pierwszego dnia etapu Legends BLAST.tv Paris Major 2023:

 • Heroic
 • Liquid
 • Monte
 • Vitality

Te drużyny chcą być obecnie drużynami do pokonania. Natomiast G2, FaZe, 9INE i Furia mają najwięcej gumy do zebrania, jeśli chcą uniknąć podróży na de_airport.

Harmonogram drugiego dnia

Oto harmonogram drugiego dnia BLAST.tv Paris Major 2023:

 1. GamerLegion vs. Bad News Eagles
 2. ENCE vs. Apeks
 3. FaZe vs. NiP
 4. Into the Breach vs. G2
 5. Vitality vs. Furia
 6. Monte vs. 9INE
 7. Heroic vs. fnatic
 8. Liquid vs. Na’Vi

Aby uzyskać więcej informacji o BLAST.tv Paris Major 2023, sprawdź tę stronę.

Źródło: https://www.digit.in/news/gaming/csgo-paris-major-2023-cadianns-troops-marching-on-with-authority-vitality-liquid-and-monte-also-get-68001.html.