CS:GO Paris Major 2023: Faza mistrzów – dzień 2 – Underdogs błyszczą

CS:GO Paris Major 2023: faza mistrzów – dzień 2 – Underdogs błyszczą

Po oszałamiającym starcie fazy mistrzowskiej turnieju BLAST.tv Paris Major 2023 wszyscy spodziewali się zaciętej rywalizacji drugiego dnia turnieju. Jednak, jak się okazało, dzień 2 play-offów Paris Major 2023 polegał wyłącznie na dominacji.

Oba mecze ćwierćfinałowe zakończyły się, gdy Apeks i GamerLegion odnotowali przekonujące zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, prowadząc 2: 0 w serii do trzech zwycięstw.

Pierwszy mecz: Monte vs. GamerLegion

Pierwszymi zespołami, które pojawiły się na scenie w Paryżu, były Monte i GamerLegion. Obie drużyny zaciekle walczyły na etapie Challengers i Legends, aby dostać się do playoffów. Monte trzymał się nadziei i marzeń regionu WNP po tym, jak NAVI rozbił się przed play-offami. A GamerLegion miał własne rzesze fanów, którzy ich dopingowali.

Fani CS’a pic.twitter.com/mlq5JndWee— BLAST.tv (@BLASTtv) 19 maja 2023 r

Na pierwszej mapie ich serii do trzech zwycięstw, Mirage, wybór Monte, ukraińska drużyna utrzymała jednopunktowe prowadzenie w pierwszej połowie meczu. Ale kiedy zaczęła się druga połowa, GamerLegion pokazał, dlaczego wszyscy mieli mnóstwo wiary w swoje umiejętności. Wygrali mapę 16-10, a akcja przeniosła się na Overpass. To był wybór GamerLegion i to było widać. GamerLegion zamknął pierwszą połowę mapy 12-3. A kiedy zaczęła się druga połowa, nie marnowali czasu i uzyskali niepodważalną przewagę 4: 0 nad GamerLegion, wygrywając serię 2: 0 i awansując do półfinału.

Drugi mecz: Apeks vs. Liquid

W drugim meczu dnia mieliśmy bohaterów dolnych przedziałów BLAST.tv Paris Major 2023, Apeks, zmierzyli się z Liquidem, który miał ze sobą bagaż nadziei i marzeń fanów CS-a z Ameryki Północnej. Obie mapy z serii, Ancient, a następnie Overpass, rozwijały się w podobny sposób. Pierwsza połowa była zdominowana przez Apeks 4-11, a zespół jak najszybciej zamknął mapy w drugiej połowie. Apeks był na fali w tym turnieju i byłbym moim wyborem jako niespodziewany zwycięzca turnieju. Mają wszystkie składniki, aby stworzyć przepis na sukces i jestem pewien, że mogą ugotować coś wyjątkowego w tym turnieju.

Półfinały

W półfinale Heroic zmierzy się z GamerLegion w pierwszym meczu dnia, a w drugim meczu Apeks zmierzy się z ulubieńcem swojego miasta, Vitality. Jeśli już, to będzie to ekscytująca gra Counter-Strike: Global Offensive. To ostatni raz, kiedy przenosimy go na dużą scenę, więc upewnij się, że wykorzystasz go jak najlepiej.

Aby uzyskać wszystkie nasze relacje z BLAST.tv Paris Major 2023, sprawdź tę stronę.