CS:GO Najlepsze skórki broni – Film Daily


W grze CS:GO skórki broni są bardzo chwalone przez graczy, a niektóre skórki broni mogą być nawet sprzedawane za niebotyczne ceny. Z wyjątkiem niektórych drogich skórek broni, niektórych najlepsze skiny do broni csgo są nadal bardzo opłacalne, więc spośród wielu broni CS:GO Wśród skórek, od jakich skórek do broni warto zacząć? Poniższy edytor przedstawi Ci najlepszą skórkę broni w CS:GO, możesz się do niej odnieść.

AWP WildFire
Data premiery: 18 października 2019 r
Cena: 25,21 USD – 88,49 USD

WildFire to skórka karabinu snajperskiego. Ma wykwintny i piękny design. Korpus pistoletu to połączenie smoka i feniksa. To kolejny element wprowadzony przez projektanta, który symbolizuje odrodzenie z popiołów. Skrupulatne przedstawienie, doskonała tekstura i szczegóły sprawiają, że wyróżnia się spośród wielu skórek broni, dzięki czemu ludzie czują się wyjątkowo. Czarno-czerwona kolorystyka oraz tatuaże smoka i feniksa sprawiają, że snajper czuje podekscytowanie, a ta skórka jest również bardzo popularna wśród graczy.

AK47 Asimow
Data premiery: 6 grudnia 2018 r
Cena: 17,48 USD – 135,95 USD

Kolor korpusu pistoletu Asiimov jest głównie biały, z kilkoma żółtymi i czarnymi kolokacjami. Ten prosty kolor tworzy futurystyczne linie i wzory. Jego tekstura pochodzi z tekstur Gundam i EVA. Imię Asiimov Źródłem jest amerykańskie science fiction. Każda część broni palnej wykorzystuje kolor do podziału obszaru, dzięki czemu skóra tej broni wygląda na miękką i teksturowaną. Ponadto jest to opłacalne. Nawet zupełnie nowy Asiimov to tylko kilkaset dolarów. , która jest również jedną z podstawowych skórek do broni głównej zwykłych graczy.

Cesarz M4A4
Data premiery: 13 marca 2019 r
Cena: 6,2 USD – 172,37 USD

M4A4 Emperor to główna skórka broni. Całość prezentuje się olśniewająco. Charakteryzuje się unikalnym designem i precyzyjną kontrolą detali. Ciemnoniebieska tekstura ukazuje majestatyczną i dominującą atmosferę. Projekt tego zestawu M4A4 Emperor pochodzi z kart Tarota. Cesarz symbolizuje najwyższą chwałę i przywództwo. Zapożyczenie tej metafory i rozszerzenie jej na cesarza M4A4 dodaje skórze temperamentu i arogancji. Jest to również jedna z najbardziej godnych skórek dla graczy. Cena jest średnia. Gracze są również akceptowalni i niezbyt drodzy.

Hipnotyczny Desert Eagle
Data wydania: 14 sierpnia 2013 r
Cena: 78,71 USD – 82,01 USD

Popularność Desert Eagle w CS:GO może być najwyższa spośród wszystkich pistoletów, Desert Eagle Hypnotic jest również popularny wśród graczy. Swoim wyglądem przypomina wzory zebry, które przyprawiają graczy o zawrót głowy. Jego gama kolorów i tekstura są bardzo wyjątkowe. Ma wykwintne wykonanie zwykłych piaskowych orłów i wyjątkowe wrażenia projektowe. Konstrukcja klipsa może sprawić, że gracze poczują wyjątkowość tej skórki. Gracze, którzy lubią wyjątkowość, mogą rozważyć start.

Nóż myśliwski Marble Fade
Data wydania: 15 marca 2017 r
Cena: 199,9 USD – 224,17 USD

Marble Fade to skórka noża. Przede wszystkim model Huntsman Knife jest bardzo gustowny. Jego rękojeść i ostrze są bardzo dziwne, dając ludziom bardzo okrutne uczucie, a gradientowa marmurowa powłoka sprawia, że ​​ostrze jest bogatsze. Kolorowe, ostrze składa się głównie z trzech kolorów czerwonego, niebieskiego i żółtego, każdy kolor ma różne cechy, gradient kolorów sprawia, że ​​ostrze ma głębsze poczucie hierarchii, ta kombinacja jest bardzo przyciągająca wzrok, jeśli nie dla cena skóry noża Generalnie droższe, myślę, że większość graczy będzie chciała zacząć od jednego.

Powyżej znajduje się cała zawartość najlepszych skórek broni CS:GO. Skóry te można uznać za szczególnie wysokiej jakości. Jeśli masz warunki, jest wysoce zalecane, aby gracze zaczęli. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepsze skiny do broni csgo proszę uważać snsthegame.com będzie nadal dostarczać różne poradniki i artykuły informacyjne o CS:GO.Źródło : https://filmdaily.co/gaming/csgo-best-weapon-skins/