CS:GO Najlepsze skórki AUG, których powinieneś używać


AUG to karabin automatyczny. Jest w grze od 1999 roku. Pomimo wczesnego wprowadzenia użytkownicy często nie doceniają tej broni. Przed wydaniem wersji CS:GO Global Offensive jego bezpośredni konkurent, M16, zawsze wygrywał zawody. W 2018 roku nowa aktualizacja uczyniła tę broń bardzo silną, a najnowsze dane ze wszystkich turniejów pokazują, że zajmuje ona czołowe miejsce wśród graczy. W związku z tym dzisiaj AUG jest problemem nr 1 dla terrorystów.

Możliwości tej broni są tak przytłaczające, że wielu profesjonalnych e-sportowców zwróciło się do Twittera, aby zażądać, aby deweloperzy osłabili AUG. Do tej pory żaden z tych graczy nie otrzymał odpowiedzi. W związku z tym warto przyjrzeć się zaletom AUG, aby zrozumieć ich obawy:

  • Celność pierwszego pocisku przekracza 90%. Jeśli strzelasz bez ruchu, ten odsetek sięga ponad 97%;
  • Jak wspomniano powyżej: po ostatniej aktualizacji szybkostrzelność jest bardzo przyjemna;
  • Jest to jedna z nielicznych broni w grze, która posiada dodatkowe przybliżenie. Jest dość wygodny w użyciu;
  • Bardzo duże obrażenia bezpośrednie — twój rywal może zostać zabity kulą w głowę, nawet jeśli nosi hełm;
  • Nie ma rzeczywistej różnicy w szybkości/rozrzucie/odrzucie/dokładności strzelania w zbliżeniu i bez niego.

Te i inne powody sprawiają, że ten karabin jest niezłym wyborem. Jednak jego celność i ulepszona rozgrywka to nie jedyny powód, dla którego użytkownicy uwielbiają tę broń. Możesz także dostosować jego projekt. Oprócz AUG Akihabara Accept do rozważenia jest wiele bardziej atrakcyjnych projektów. Sprawdź je poniżej!

1. Tygrys bengalski

Prostota projektu tej skóry to jej piękno. Atak tygrysa jest cichy i szybki jak błyskawica. Ofiara jest nieświadoma swojej obecności, dopóki nie jest za późno. Bądź jak tygrys i niech twoje polowanie zawsze będzie udane. Cena tego karabinu waha się od 5 do 17 USD w zależności od stopnia zużycia.

2. Trikwa

To zwodniczo prosta skóra. Jego metaliczną pomarańczę uzupełniają niebieskie nakładki. Mimo że niebieski i pomarańczowy znajdują się po przeciwnych stronach tego samego koła kolorów, nadal mogą się doskonale uzupełniać. Deweloper postanowił uczynić go jeszcze bardziej oszałamiającym za pomocą ciemnoszarej kolby węglowej. Ta skórka będzie kosztować nie więcej niż 2 dolary.

3. Arystokrata

Ta skóra ucieszy miłośników luksusu, zwłaszcza zakochanych w epoce odkryć geograficznych. Skórka ta będzie wyglądać świetnie w każdym ekwipunku, ponieważ przypomina pistolety skałkowe używane przez rdzennych Amerykanów. Z pewnością Arystokrata to broń dla wyrafinowanych graczy, którzy wolą robić wszystko szykownie. Nie krępuj się znaleźć skórkę, która pasuje do Twojego budżetu: dostępne są opcje za 1 lub 5 USD w jakości Fabrycznie Nowa.

4. Moment obrotowy

Nie wątpimy, że z AUG | Zakręcony, możesz osiągnąć doskonałe wyniki w meczu CS:GO. Ta broń wygląda jak blaster w kolorach czarnym, białym i żółtym. Co więcej, ten wzór korzystnie odróżni Cię od szarej masy. Cena tej skóry zwykle waha się od 6 do 10 USD.

5. Stado floty

Możesz nie lubić uroczych skórek, ale Fleet Flock jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych opcji. Chmury w stylu japońskim na niebieskim tle i atakujące ptaki tworzą odpowiedni nastrój na dobrą rundę punktowaną. Może żaden z tych maluchów nie zabije wrogów jeden po drugim, ale stado z pewnością zadzioba ich na śmierć. To przypomina nam, że główną koncepcją CS:GO jest praca zespołowa. Bez względu na to, jak fajny jesteś, bez swojej trzody jesteś niczym. Cena tego produktu wynosi zwykle 3 USD, ale może wzrosnąć do 33 USD.

6. Kameleon

Główną bronią kameleona jest jego język, który jest szybki i zabójczy jak kula. Więc dostosuj się, aby wygrać. Wierzymy, że jest to prawdziwa inspiracja twórców skórki. Dlatego mamy nadzieję, że twoja kula zawsze znajdzie cel, tak jak język tego kameleona znajduje i zabija owady. Cena wywoławcza tej skórki to 4 USD.

7. Miód Syd

Syd Mead, która była zaangażowana w rozwój tej skórki, to legenda futuryzmu. Jest artystą znanym ze swoich koncepcji artystycznych Aliens, Johnny Mnemonic, Star Trek, Throne i Blade Runner. Rzeczywiście, skóra jest bardzo dobrą kontynuacją pracy tego fajnego artysty. Ale nawet jeśli o nim nie wiesz, AUG | Syd Mead jest cholernie dobra. Czerwone i żółte paski na szarym tle zawsze będą poszukiwane. Kup teraz za kilka dolarów, aby w przyszłości sprzedać za 10 razy więcej.

8. Symfalijczyk

Ptaki stymfalijskie są drapieżnikami starożytnej mitologii greckiej. Bogowie obdarzyli te stworzenia Aresa miedzianymi dziobami, skrzydłami i pazurami. Na ogół atakowali zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Ich najpotężniejszą bronią były pióra, które ptaki wysypywały na ziemię jak strzały. Herkules pokonał ich z rozkazu mykeńskiego króla Eurystheusa. Wierzymy, że stalowy deszcz to świetna metafora świetnej broni. Poza tym kosztuje tylko kilka dolarów, więc nie przegap okazji, aby go kupić.

Jak grać z AUG

Trzymaj się blisko skrzynek i schronów z AUG: będziesz miał dużą przewagę, wychodząc z nich, gdy zoom będzie skierowany na wroga. Przy dokładnym celowaniu w rywala łatwo jest kontrolować strzały. Gdy zoom jest włączony, masz zmniejszoną dynamikę ciała. Dlatego zalecamy zabicie wroga bez puszczania klawisza strzału. Na średnich i krótkich dystansach musisz strzelać bez zoomu. Pomoże to zastrzelić poruszającego się wroga. Podczas rundy zakupowej zalecamy kupowanie AUG zamiast M4A4 i M4A1-S. AUG ma silniejsze właściwości techniczne. Jednak mogą zostać naprawione przy następnych aktualizacjach. Wybierz więc preferowaną skórkę dla swojego AUG i ciesz się grą!Źródło : https://citizenside.com/entertainment/csgo-best-aug-skins/