CS:GO może wkrótce otrzymać aktualizację, mówią raporty


Valve może po prostu wypuścić dużą aktualizację dla Counter Strike globalna ofensywa wkrótce, która może być nową wersją gry na silniku Source 2. Źródła podają, że premiera może nastąpić już w marcu.

Aktualizacja CS:GO

Counter Strike globalna ofensywa mogą zostać przeniesione do silnika Source 2, który jest również używany przez inne gry wideo Valve. Mówiono, że grupa zawodowa CS:GO gracze już wypróbowują zaktualizowaną grę w siedzibie firmy w Seattle.

Może to oznaczać, że aktualizacja jest znacznie bliżej, niż myślą gracze. Aby to dodać, ludzie weszli również na Twittera, aby zwrócić uwagę, że najnowsze sterowniki NVIDIA obsługują teraz pliki wykonywalne aplikacji o nazwie „csgos2.exe” i „cs2.exe”.

Dziennikarz Richard Lewis, znany z opisywania CS:GO news wcześniej wspomniał również, że Valve pracuje również nad ulepszonym systemem dobierania graczy w grze. Jak wspomniano w The Verge, będzie wyglądać bardziej jak platformy innych firm, takie jak FACEIT lub ESEA.

Valve może również zwiększyć częstotliwość taktów serwerów używanych przez grę z 64 do 128, co doprowadzi do mniejszych opóźnień online. Jak zaznaczono, od premiery minęło już 10 lat CS:GOa mimo to Valve nie poświęca dużej uwagi dużej aktualizacji.

Czego oczekiwać

Silnik Source 2 został wydany w 2014 roku i jest już używany w innych znanych grach, takich jak Artefakt, Dota 2, Dota UnderlordsI Half-Life: Alyx. Powinien CS:GO aktualizacja do Source 2, nowy silnik poprawi wierność graficzną i optymalizację, zgodnie z Dexerto.

Na podstawie kilku wycieków i eksploracji danych powiedziano również, że Valve pracuje nad wersją map Source 2 i nadal są one testowane od 2020 roku. Poza tym jest mało prawdopodobne, że CS:GO 2 od tego czasu wiele się zmieni CS:GO udowodnił już swój sukces.

Mówi się, że wersja beta jest gotowa i jeśli nie zostanie wydana do marca 2023 roku, może zostać uruchomiona najpóźniej 1 kwietnia. Nadal nie jest jasne, czy CS:GO 2 będzie funkcjonował osobno, czy też połączy się z obecnym CS:GO wersja.

Przeczytaj także: Centra napraw Steam Deck firmy Valve już działają — oto, co musisz wiedzieć

Co może przynieść Source 2

Silnik Source 2 jest następcą silnika Source 1 i ma więcej do zaoferowania graczom pod względem rozgrywki, grafiki i nie tylko. Po pierwsze, ma zintegrowane zarządzanie aktywami poprzez Asset System.

Jest również wyposażony w całkowicie przebudowany edytor poziomów Hammer, który zawiera nowoczesne narzędzia do edycji siatki wielokątów. Według ich strony internetowej, nowe narzędzia autorskie zintegrowane z silnikiem zostały przebudowane przez Valve od podstaw.

Oprócz mniejszych opóźnień i bardziej responsywnego wyjścia, ma również ulepszone przetwarzanie dźwięku i głosu. Source 2 obsługuje również potoki renderowania do przodu i odroczonego oraz obsługuje renderowanie fizyczne.

Silnik zapewnia ulepszony interfejs graficzny Panorama, który został zaprojektowany tak, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika i obsługuje system dźwiękowy Steam Audio. Jedynym minusem jest to, że silnik działa tylko w wersji 64-bitowej.

Powiązane: Struktura korporacyjna Valve, Kultura pracy doprowadziła do słabych wysiłków na rzecz różnorodności wewnętrznej, Zgłoś roszczeniaŹródło : http://www.itechpost.com/articles/116733/20230306/cs-go-getting-update-soon-reports.htm