CS:GO: MIBR pokonuje CLG, aby zakwalifikować się do kwalifikacji do ESL Impact Valencia 2022

ON MIBR w play-offach Efekt ESL Walencja 2022Drugie Mistrzostwa Świata Kobiet Counter Strike globalna ofensywa jaCS: GO) roku. Drużyna zdobyła punkt po zwycięstwie i eliminacji. CLG CzerwonyW środku z nich ten 0, w najbliższą sobotę (2). Dzięki temu wynikowi Brazylia ma zapewnione podwójne miejsce w finale.

zawrót głowy

Pierwsza mapa została wybrana przez CLG, który przesunął się 1v4 na tablicy wyników, ale szybko podniósł się i nadal miał przewagę 5v10 jako Terrorysta pierwszej połowy. Ale po raz drugi scenariusz meczu został całkowicie odwrócony i to Brazylijczycy zaczęli dyktować rytm meczu. W ataku Brazylijczycy stracili zaledwie dwa punkty, zanim odnieśli 16 z 12 zwycięstw.

Piekło

W pierwszej połowie Inferno między zespołami były dobre i złe momenty. MIBR zaczął lepiej na 3-0, CLG Red strzelił do 6-3 i zakończył na 8-7 z minimalną przewagą Brazylii.

Gdy drużyny wróciły, gra się zmieniła… W obronie MIBR objął prowadzenie, Josi utrzymał prowadzenie i stracił tylko dwa punkty i zakończył mecz 16-9 i 2-0 w serii.

mistrzostwo

CS:GO ESL Impact Valencia 2022 odbędzie się w Hiszpanii w dniach 1-3 lipca w mieście, od którego turniej wziął swoją nazwę. Tym razem, z udziałem FURIA i MIBR, będą to drugie mistrzostwa świata kobiet w tym roku z łączną pulą nagród 100 000 USD, czyli około 525 000 R$.